با هدف کاهش بار ترافیکی:

آزادسازی فاز دوم بلوار حضرت خدیجه (س) انجام می‌شود

مدیر شهرداری منطقه چهار یزد از آزادسازی فاز دوم بلوار حضرت خدیجه (س) به طول ۸۰۰ متر و با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان خبر داد.

سید ابوالفضل کشفی مدیر شهرداری منطقه چهار یزد گفت: باتوجه به پیگیری اعضای شورای شهر و با دستور شهردار یزد، آزادسازی فاز دوم بلوار حضرت خدیجه (س) حد فاصل خیابان شهید عابدی تا بلوار شهید پاکنژاد در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: به همین منظور مقرر شده تا برای بهره برداری کامل بلوار حضرت خدیجه (س) و با هدف کاهش بار ترافیکی بر روی محدوده بلوار شهید پاکنژاد، میدان همافر، بلوار شهید صدوقی و دسترسی راحت اهالی اهرستان و شهروندانی که در خیابان شهید حسن خلیل بیگی و خیابان ایمان ساکن هستند، این پروژه در اولویت قرار گیرد. 

مدیر شهرداری منطقه چهار اظهار امیدواری کرد تا مالکین در مسیر نهایت تعامل و همکاری را با شهرداری داشته باشند تا آزادسازی این پروژه که سال‌ها از تصویب آن می‌گذرد، اجرایی شود. 

مدیر شهرداری منطقه چهار یزد تصریح کرد: طول تقریبی این پروژه ۸۰۰ متر و عرض آن ۳۰ متر است که تاکنون ۳۰ درصد از فاز دوم آن آزادسازی شده و برای اتمام آن حدود ۲۶ پلاک شناسایی و ۱۷ هزار مترمربع باید آزادسازی صورت گیرد. 

کشفی اعتبار در نظر گرفته شده برای این پروژه را ۲۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد که با مساعدت شهردار، از منابع درآمدی شهرداری تامین ‌می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.