کلاس‌های آنلاین جای مدارس حضوری را پر نمی‌کند!

عضو کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه کلاس‌های آنلاین جای مدارس حضوری را پر نمی‌کند، گفت:‌همین امر باعث افت تحصیلی دانش‌آموزان می‌شود.

حجت‌الاسلام‌ محمد آقامیری؛ رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران ظهر امروز در جریان یکصدونودوهفتمین جلسه شورای شهر تهران به وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان اشاره کرد و گفت: ارزیابی‌ها از وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان نشان می‌دهد که ما در این زمینه با افت تحصیلی روبرو بوده‌ایم و این افت حدود ۳۰ درصد بوده است. 

وی تصریح کرد: متاسفانه به محض آلودگی هوا کمیته اضطرار تصمیم به تعطیلی مدارس می‌گیرد و این دیدگاه و نگاه از پایه خراب و اشتباه است. 

آقامیری با بیان اینکه نباید بگذاریم مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل شوند، تصریح کرد: به جای اینکه مدارس را در زمان آلودگی هوا تعطیل کنیم برخی ادارات تعطیل شوند و قطعا این مسئله لطمه کمتری را به مردم خواهد زد. 

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه تعطیلی مدارس در زمان آلودگی هوا کار بسیار غلطی است، گفت: انتظار داریم مسئولان نسبت به این موضوع نگاهشان را عوض کنند چرا که تجربیات زیادی را ما در زمان کرونا در ارتباط با تحصیل دانش‌آموزان در فضای مجازی داشتیم. در آن زمان شاهد بودیم که دانش‌آموزان با افت تحصیلی شدیدی روبرو شدند. 

وی همچنین به پیشنهاد خود در ارتباط با طرح ترافیک جدید تهران اشاره کرد و افزود: از هفتم آبان ماه امسال بنده در ارتباط با این موضوع توضیحاتی را مطرح کردم که با گذشت چند هفته هنوز از سوی شهرداری تهران و معاونت حمل و نقل ترافیک درخصوص این طرح پاسخی نیامده و انتظار می‌رود که هر چه سریع‌تر نسبت به این موضوع پاسخ خود را ارائه دهند.

برچسب ها: مدارس ، آلودگى هوا
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۳ ۱۷ آذر ۱۴۰۲
کلاسای انلاین باید بکلی تعطیل بشه و به جاش از اونطرف تعطیلات تابستونی معلما کم بشه
آخرین اخبار