نام‌نویسی ساخت ۱۲ جایگاه عرضه سوخت در منطقه زاهدان آغاز شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: فراخوان صدور مجوز ساخت۱۲ باب جایگاه عرضه بنزین و نفتگاز در این منطقه آغاز شد و متقاضیان از ۱۳ آذرماه می‌توانند با مراجعه به درگاه ملی مجوزهای دولت، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

قربانعلی مردانی  بیان کرد: براساس مجوزهای اخذ شده ۱۲ باب جایگاه جدید سوخت مایع (بنزین و نفتگاز) در سطح منطقه زاهدان ساخته خواهد شد و متقاضیان واجد شرایط می‌توانند به مدت ۲۰ روز از ۱۳ آذر ماه تا۶ دیماه امسال از طریق درگاه ملی مجوزها به نشانی اینترنتی https://g۴b.ir ثبت نام کنند.

وی افزود: ثبت نام از طریق درگاه ملی مجوزها انجام می‌شود و نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان نیست و به درخواست‌های خارج از سامانه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان با اشاره به اینکه اعتبار لازم جهت ساخت این جایگاه‌ها به طور کامل با سرمایه بخش خصوصی انجام خواهد شد و شرکت هیچ‌گونه برنامه‌ای برای پرداخت تسهیلات و یا واگذاری زمین ندارد، ادامه داد: متقاضیان در صورت دارا بودن زمین در محدوده پیشنهادی و سرمایه لازم جهت ساخت جایگاه، نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کنند.

وی گفت: ساخت این جایگاه‌ها در نواحی چهارگانه منطقه زاهدان انجام خواهد شد و شامل واگذاری مجوز احداث چهار جایگاه در زاهدان و میرجاوه، چهار جایگاه در ناحیه زابل، یک جایگاه در ناحیه خاش و همچنین تعداد سه جایگاه در ناحیه سراوان است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان واگذاری مجوز ساخت جایگاه‌های جدید را فرصتی مناسب برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و ایجاد اشتغال عنوان کرد و افزود: ساخت جایگاه‌های جدید در راستای تقویت زیرساخت‌ها و تامین رفاه مردم و توسعه خدمات دولت در این بخش انجام می‌گیرد.

وی تاکید کرد: متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به درگاه اینترنتی این شرکت به نشانی https://zahedan.niopdc.ir مراجعه و یا از طریق پیام رسان‌های ایتا و سروش به نشانی https://eitaa.com/niopdc_zahedan و https://splus.ir/niopdc_zahedan کسب اطلاع کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار