کلنگ زنی دفتر رسانه ملی در سقز با حضور معاون سازمان صداوسیما

دفتر رسانه ملی در سقز، امروز با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی کلنگ زنی شد.

حسن عابدینی معاون امور استان‌های سازمان صداو سیما امروز در مراسم کلنگ زنی دفتر صداوسیمای شهرستان سقز اظهار کرد: به تازگی ۱۰ ایستگاه روستایی راه اندازی شد و در تلاش هستیم تا ۲۲ بهمن اچ دی سازی شبکه‌های صداوسیما را به اتمام برسانیم.

وی با بیان اینکه در تلاش هستیم که ۱۰ ساعت از برنامه سراسری به استان‌ها اختصاص پیدا کند، یادآور شد: راه اندازی دفاتر صداوسیما از مطالبات مردم بوده و جهاد تبیین یکی از مطالبه گری ما به عنوان اصحاب رسانه است.

عابدینی افزود: ایجاد دفتر رسانه ملی در سقز، فرصتی مطلوب و مناسب برای استفاده از توانمندی‌های فعالان عرصه‌های مختلف و به تصویر کشیدن توانمندی‌ها و آداب و رسوم این منطقه است و امیدواریم تا یک سال آینده این دفتر به بهره برداری برسد.

 معاون امور استان‌های سازمان صداو سیما خاطر نشان کرد: در حوزه تولید محتوا هم سریال سنجرخان از قهرمانان ملی مبارزه با استعمار ۲ هفته آینده روی آنتن سراسری می‌رود و مراحل پیش تولید سریال مستوره اردلان تاریخ نگار ایرانی آغاز شده است.

وی اذعان کرد: صداوسیما در دوران تحول خود، ۲ موضوع هویت محوری و عدالت گستری را در دستور کار خود قرار داده که توجه به آداب و رسوم و توانمندی‌های هر منطقه، استان و شهر از جمله محور‌های هویت محوری است.

 عابدینی با اشاره به اینکه توسعه زیرساخت‌ها و افزایش ضریب نفوذ سیگنالی از محور‌های عدالت گستری است،گفت: در حوزه عدالت محوری همچنین با توجه به وجود نیرو‌های خلاق، اندیشمند، کارآفرین و کارشناس در حوزه‌های فرهنگی، سیاسی، علمی و اقتصادی در جای جای کشور، تلاش خواهد شد همه آن‌ها به نوعی در قاب رسانه‌های استانی و ملی دیده شوند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.