مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام:

۳۴۵ فقره انشعاب غیرمجاز آب در ایلام شناسایی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از شناسایی ۳۴۵ فقره انشعاب غیرمجاز در مناطق مختلف این استان خبر داد و گفت: یکی از اولویت‌های مهم و جدی این شرکت برخورد با انشعاب‌های غیرمجاز است.

 پرویز ناصری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با اشاره به اینکه استفاده قانونی شهروندان از آب شرب بهداشتی، امکان خدمات رسانی بیشتر برای تأمین و توزیع عادلانه آب برای سایرین را فراهم می‌سازد، اظهار کرد: تمامی انشعابات غیرمجاز شناسایی شده پس از طی مراحل قانونی تعیین تکلیف شده و به انشعاب مجاز تبدیل خواهند شد.

وی افزود: از ابتدای سال جاری با اقدام این شرکت تعداد ۳۴۵ رشته انشعاب غیرمجاز شناسایی و یا قطع شده که از این تعداد، ۱۶۸ رشته به انشعاب مجاز تبدیل و ۲۸ مورد به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

ناصری یادآور شد: برای جلوگیری از این نوع اقدامات و مقابله با استفاده‌کنندگان غیرمجاز گروه‌های نظارتی با هدف گشت‌زنی در محدوده‌های تعیین شده و شناسایی انشعاب‌های غیرمجاز تشکیل می‌شوند تا ضمن قطع این انشعاب‌ها و یا تبدیل آن‌ها به انشعاب مجاز، امکان استفاده‌های غیرمجاز را کاهش دهند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام مطرح کرد: مشترکان در صورت مشاهده انشعابات غیرمجاز آب و فاضلاب از طریق تماس با مرکز ارتباطات مردمی و رسیدگی به شکایت (۱۲۲) و افراد سایر شهرستان‌ها با تلفن گویای حراست آبفای ایلام (۲۲۳۰۱۴۱) و یا تماس با آبفای شهرستان خود، مانع تضییع حقوق همه مردم و تحقق عدالت اجتماعی در محدوده شهر و روستای خود شوند.

به گفته ناصری، استفاده از انشعاب آب غیر مجاز علاوه بر افزایش بی رویه مصرف آب، سبب بروز خسارت‌هایی به شبکه توزیع و تأسیسات خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۳۰ ۱۲ آذر ۱۴۰۲
از خبرنگاران محترم ایلام خواهشمندم این پیام من و گزارش بدید..... روستای سرتنگ واقع در بخش زرنه شهرستان ایوانغرب.. بالغ بر 50 خانوار دارن از لوله کشی غیر مجاز جهت خانه باغ ها و درختان درون حیاط استفاده میکنند که اکثر ساعات به مشکل قطعی و کمبود اب مواج هستیم بیشتر در فصل تابستان به مشکل میخوریم!!