بهسازی، تعمیر و تجهیز ۱۴ راهدارخانه در مازندران

معاون فنی و راه‌های روستایی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران از عملیات بهسازی، تعمیر و تجهیز ۱۴ راهدارخانه در استان خبر داد.

یاسر ابراهیمی معاون فنی و راه‌های روستایی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران از عملیات بهسازی، تعمیر وتجهیز ۱۴ راهدارخانه این اداره کل در محور‌های ارتباطی استان با اعتباری بالغ بر ۳۳ میلیارد تومان با هدف خدمات رسانی مطلوب به مسافران خبر داد.

او افزود: این اداره کل در راستای برنامه‌های خود در بخش بهسازی، تعمیر و تجهیز راهدارخانه‌ها علی الخصوص در فصل راهداری زمستانی، تجهیز و تعمیر راهدارخانه‌های خود را به منظور بالا بردن کیفیت عملیات راهداری خود در سطح محور‌های استان، ساخت سوله آشیانه ماشین آلات و بهسازی راهدار خانه را در محور‌های ارتباطی استان اقدام کرد.

ابراهیمی در ادامه راهدارخانه‌ها را محلی امن برای مسافرین در مواقع ضروری دانست و گفت: راهدارخانه‌ها بهترین مکان برای خدمات رسانی مطلوب و به هنگام برای مسافرین و بازماندگان در راه ها است.

او افزود: این راهدارخانه‌ها برای استقرار شبانه روزی راهداران و تجهیزات امدادی و تعمیراتی احداث می‌شود که امیدواریم با این اقدامات شاهد افزایش کیفیت خدمت‌رسانی به مردم در سطح جاده‌های استان مازندران باشیم.

ابراهیمی گفت: همچنین با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۳ پروژه راهدارخانه مرکزی و ۳ پروژه ساختمان ادارات شهرستان هم مرمت و بازسازی شده است.

۲۳ راهدار خانه در محور‌های ارتباطی استان به منظور حفظ و نگهداری و بهسازی از راه‌ها در سطح استان مستقر می‌باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.