کشف ۴۲۴ کیلو تریاک طی یک عملیات مشترک

فرمانده انتظامی لرستان گفت: در تداوم طرح های عملیاتی و هدفمند پلیس در مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان و اصفهان با اشراف اطلاعاتی، از انتقال و جاسازی مقادیری مواد مخدر توسط یک سوداگر مرگ با یک دستگاه هیوندای جنسیس مطلع شدند و برنامه ریزی عملیاتی لازم را برای شناسایی و دستگیری وی آغاز کردند.

سردار یحیی الهی گفت: فرد مورد نظر با آغاز تحقیقات تخصصی شناسایی و مشخص شد که در حال انتقال محموله مواد مخدر از استان های جنوبی به استان های غربی کشور است که با اقدامات پلیسی و هماهنگی های قضائی، طرح عملیات دستگیری قاچاقچیان و کشف محموله مواد مخدر انجام شد.

وی تصریح کرد: سرانجام تیمی مشترک از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان و استان اصفهان به محل مربوطه اعزام و موفق شدند خودروی مورد نظر را شناسایی و توقیف کنند که در بازرسی از آن ۴۲۴ کیلوگرم تریاک که بصورت ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد.

سردار الهی با اشاره به دستگیری سه سوداگر مرگ عنوان کرد: ماموران در عملیاتی دیگر خودروی سمند سورن که محموله مواد مخدر را اسکورت( پشتیبانی) می کرد توقیف کردند و راننده آن دستگیر شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار