۳۷ باند مواد مخدر امسال در همدان شناسایی و منهدم شدند

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان گفت: ۳۷ باند تهیه و توزیع موادمخدر در هشت ماهه امسال در این استان منهدم شدند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش ۲۳ درصدی برخوردار بوده است.

سرهنگ عباس عزیزی گفت: ۹ هزار و ۵۰۰ تهیه و توزیع کننده خرد و کلان موادمخدر، نگهدارنده، مصرف کننده و معتاد متجاهر هشت ماهه امسال در این استان دستگیر شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۴ درصد افزایش داشته است.

او گفت: حدود ۶ تن مواد مخدر از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه در استان کشف و ضبط شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱ درصد افزایش داشته است.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان با بیان اینکه بیشترین میزان کشفیات مربوط به تریاک با ۳۰ درصد افزایش است، گفت: ۹ هزار و ۶۰۰ عملیات پلیسی برای دستگیری قاچلاقچیان موادمخدر و تهیه و توزیع کنندگان اجرا شده که نسبت به سال گذشتهنیزان عملیات‌ها ۲۳ درصد افزایش داشته است.

سرهنگ عزیزی گفت: هشت ماهه سال جاری با تلاش تیم‌های عملیاتی پلیس مبارزه با موادمخدر ۱۲۳ دستگاه خودرو و ۵۳ دستگاه موتورسیکلت متعلق به قاچاقچیان توقیف شد.
او گفت: یک هزار و ۲۸۰ طرح برای پاکسازی نقاط آلوده و مسیر‌های ارتباطی برگزار در عین حال با انجام ۱۹ عملیات فرا استانی یک هزار و ۱۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر با تاکید بر اینکه اجازه جولان و فعالیت به قاچاقچیان موادمخدر نمی‌دهیم، گفت: همدان محل عبور موادمخدر بوده و بارنداز موادمخدر به شمار می‌رود و بخشی از موادمخدری که از جنوب به سمت غرب و شمال غرب و از استان‌های مرکزی به مقصد استان‌های غرب حمل می‌شود در این استان کشف و ضبط می‌شود.

سرهنگ عزیزی گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر با همراهی و هم افزایی دستگاه قضایی نسبت به برخورد با قاچاقچیان موادمخدر اقدام می‌کند با این وجود از مردم درخواست می‌شود در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یا ستاد خبری پلیس مبارزه با موادمخدر به شماره ۲۱۸۲۲۱۳۶ اطلاع رسانی کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.