سومین حرم اهل بیت (ع) میزبان لاله‌های زهرایی/سنگ‌تمام شیرازی‌ها در استقبال از شهدای گمنام + فیلم و تصاویر

همزمان با ایام سوگواری دهه فاطمیه، مراسم استقبال از پیکرهای مطهر هشت شهید گمنام در فرودگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد.

امروز چهارشنبه پانزدهم آذرماه پیکرمطهر هشت شهید گمنام وارد فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز شد، مردم شهیدپرور شیراز پیکر‌های مطهر این شهدای والا‌مقام را با گل و گلاب مشایعت و بار دیگر با آرمان‌های والای شهدا و امام شهدا تجدید میثاق کردند و نشان دادند که شهدا فراموش نشدنی هستند.

حضور باشکوه آحاد مختلف مردم و مسئولان در مراسم استقبال از پیکر مطهر شهدای گمنام، تجلی‌گاه عشق و ارادت مردم این دیار به رهروان مسیر سرخ حسینی و فرزندان پاک امام روح‌الله است.

مردم شهید‌پرور استان فارس و شیراز که بارها در طول انقلاب ارادت و محبت خود را نسبت به شهدا اعلام کرده‌اند در ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) ‌میزبان شهدای گمنام هستند.

 پیکر پاک شهدا به مدت ۱۰ روز در ۸ محور مشخص شده میهمان مردم سراسر استان فارس خواهند بود و مراسم وداع با شهدا روز شنبه، ۲۵ آذر ماه در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود.

همچنین تشییع شهدا روز ۲۶ آذرماه در شهر شیراز برگزار خواهد شد و شهرستان‌های شیراز، اقلید، جهرم، خنج، لارستان و زرقان محل دفن پیکر ۱۲ شهید گمنام خواهند بود و اطلاع‌رسانی دقیق مراسم تدفین شهدا متقابلا انجام می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار