اختصاص اعتبار ۴۰ میلیارد تومانی برای ایجاد ۸ سایت ارتباطی در کازرون

نماینده یک شرکت خدمات ارتباطی در فارس گفت: این شرکت ۴۰ میلیارد تومان برای ایجاد ۸ سایت ارتباطی در شهر کازرون در نظر گرفته است.

محمدرضا ترابی نماینده یک شرکت خدمات ارتباطی و اینترنتی در استان فارس در جلسه‌ای با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کازرون، با بیان اینکه این شرکت ۴۰ میلیارد تومان برای ایجاد ۸ سایت ارتباطی در شهر کازرون در نظر گرفته است، اظهار کرد: این شرکت همه تلاش خود را انجام خواهد داد تا ظرف ۲ ماه آینده حداقل ۲ سایت آن به بهره برداری برسد.

تعامل شهرداری کازرون با شرکت‌ها و سازمان‌هایی که رفاه شهروندان را فراهم می‌کنند

رضا نوذری شهردار کازرون نیز بیان کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر کازرون آمادگی کامل جهت همکاری و تعامل با شرکت‌ها و دستگاه‌هایی که در جهت رفاه شهروندان خدمات ارائه می‌کنند، را دارد.

کازرون ظرفیت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک شهر الکترونیک را دارد

او با اشاره به نیاز این شهرستان به توسعه زیرساخت‌های ارتباطی، اضافه کرد: شهر کازرون جزو نخستین شهر‌های کشور است که طرح فیبر نوری در آن اجرا شده و ظرفیت و بستر‌های لازم برای تبدیل شدن به یک شهر الکترونیک را داراست.

کاهش مشکلات آنتن دهی در برخی نقاط کازرون

نوذری با استقبال از طرح این شرکت خدمات اینترنتی درباره پیاده‌سازی زیرساخت‌های ارتباطی مورد نیاز شهر کازرون، تصریح کرد: یکی از شاخصه‌های توسعه در جامعه امروزی توسعه ارتباطات و فراهم کردن زیرساخت‌های آن است.

شهردار کازرون افزود: اجرای این طرح در شهر کازرون با توجه به اینکه در بخشی از مناطق آن نقاط کوری از لحاظ آنتن دهی وجود داشت لازم و ضروری بود، که با نصب و راه اندازی این سایت‌های ارتباطی این مشکل به حداقل می‌رسد.

این جلسه با حضور شهردار کازرون، اعضای شورای اسلامی شهر، مسئول حقوقی شهرداری و نماینده شرکت خدمات اینترنتی در فارس در جهت توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و اینترتی شهر کازرون در این شهرستان برگزار شد.

کازرون در فاصله ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز قرار دارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار