مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی:

۳ کارگاه راهسازی در محور حیدرآباد_نقده فعالیت می کنند

حمزه لو با اشاره به فعالیت‌های ۳ کارگاه راهسازی در محور حیدرآباد_نقده، گفت: پروژه تعریض و بهسازی محور حیدرآباد_نقده در سه قطعه از این محور با طول حدود ۱۲ کیلومتر به ارزش ۴ هزار میلیارد ریال در دست اجرا است.

سید محسن حمزه‌لو مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در بازدید از این طرح راهسازی محور حیدرآباد_نقده افزود: این طرح راهسازی در سه قطعه به طول‌های ۵ کیلومتر، ۴ کیلومتر و حدود ۳ کیلومتر در دست اجرا است.

وی اضافه کرد: پیشرفت فیزیکی قطعات سه، چهار و پنج محور حیدرآباد_نقده به ترتیب ۶۰، ۴۰ و ۴۰ درصد است و بهره برداری از پروژه تعریض و بهسازی محور حیدرآباد نقده موجب تسهیل و ایمن‌سازی تردد مردم منطقه می‌شود.

حمزه لو در ادامه گفت: محور حیدرآباد_نقده حدود ۱۹.۵ کیلومتر بوده و ۷ کیلومتر از این مسیر پیش از این زیربار ترافیک رفته است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی تصریح کرد: عملیات اجرایی در حدود ۱۲ کیلومتر از این مسیر با تمام توان در حال انجام است و حدود ۴ کیلومتر از قطعه سوم نیز آماده آسفالت بوده و در صورت مساعد بون شرایط جوی این قطعه آسفالت می‌شود.

حمزه‌لو همچنین خاطرنشان کرد: ارتقای کیفیت و ایمنی جاده‌های دسترسی به پایانه‌های مرزی در کنار تکمیل کریدور بزرگراهی غرب کشور در اولویت برنامه‌های اجرایی مجموعه راه وشهرسازی آذربایجان‌غربی قرار دارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.