حمله مسلحانه به آرایشگاه و مرگ مشتری در فراشبند

فرمانده انتظامی فراشبند گفت: قاتلی که با اسلحه به سمت یک آرایشگاه تیراندازی و موجب قتل مشتری شده بود، دستگیر شد.

سرهنگ کرامت اله برومندی فرمانده انتظامی فراشبند بیان کرد: در پی وقوع یک فقره قتل در هشتم آبان‌ماه امسال در بلوار معلم شهرستان فراشبند و متواری شدن قاتل، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند یک دستگاه وانت پراید با ۲ سرنشین به یک مغازه آرایشگری مراجعه و اقدام به تیراندازی می‌کنند که یک مشتری حدودا ۴۰ ساله به علت اصابت تیر مستقیم فوت و آرایشگر نیز مجروح و روانه بیمارستان می‌شود.

فرمانده انتظامی فراشبند ادامه داد: کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را آغاز کردند و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه قاتل ۱۹ ساله به همراه هر ۲ همدستش را در شهرستان فیروزآباد از توابع استان فارس شناسایی و پس از گرفتن نیابت قضایی آنان را در کمتر از ۴۰ روز دستگیر کنند.

سرهنگ برومندی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه قاتل یک قبضه اسلحه کلت کمری که در صحنه درگیری مورد استفاده قرار گرفته شده است کشف شد، گفت: متهمان علت و انگیزه خود را اختلافات شخصی با مالک آرایشگاه (فرد مجروح) عنوان کردند. 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، گفت: پلیس همواره تلاش می‌کند با بکارگیری همه امکانات و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها بخصوص ظرفیت‌های مشارکت عمومی برای نهادینه کردن نظم و امنیت در جامعه استفاده کند تا بتواند ماموریت‌های خود را در جامعه به نحو مطلوب و شایسته انجام دهد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۲۲ ۱۵ آذر ۱۴۰۲
اینارو نگهداری نکنید اعدام کنید با هم دستانش دیه آن آقا که کشته شده از خانواده های آنان بگیرید و ...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۵۲ ۱۵ آذر ۱۴۰۲
بریم بالا بیاییم پایین ما دچار ضعف در اجراء قوانین و برخورد سریع و قاطع هستیم و یکی دیگر قوانین موجود که اصلا باز دارندگی ندارند و بازداشت و محل نگهداری متهمین هم از روی اصول نیست یعنی متهمین و قاتلین باید در سلول های انفرادی که به سایر بازدادشتی ها رفتار آنها منتقل نگردد .
خلاصه تو تمام مراحل قضایی و باز دادشتی و صدور حکم مشکل و ناکارآیی داریم و بهدهمین دلیل است که این جور جنایت ها و قتل ها همیشه تکرار و زیادتر می شوند .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۳۷ ۱۵ آذر ۱۴۰۲
اون مشتری این وسط مرد چی ؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۳۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۲
اغتشاشات سال 98 و پارسال، چیزی نداشت جز ورود بی نهایت اسلحه کلت قاچاق. اگر چه در اغتشاشات غلطی نتونستند بکنند ولی تبعات اون رو الان داریم می‌بینیم که دست هر بچه ای در هر درگیری یه کلته! لطفا مرزها رو تقویت کنید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۲۵ ۱۵ آذر ۱۴۰۲
تبریک به پلیس و دادگستری
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۰۵ ۱۵ آذر ۱۴۰۲
فکر کردم نوشته در کمتر از ۴ ساعت !!!
خخخخ
کمتر از ۴۰ روز،نه بابا همون ۴۰ روز روندتر هست !
بهرحال خدا قوت.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۲۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۲
مگه بانکه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۲۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۲
حداقل کاری که میتوانید بکنید اعدام خاطیان هست. اگر دیر بجنبید تنها چیزی که به آن افتخار می کنید (یعنی امنیت کشور) توسط همین نوجوانان ریزه میزه به حراج گذاشته خواهد شد.
آخرین اخبار