حضور نمایندگان کشور‌های خارجی در پنجمین دوره نمایشگاه ساعت در شهر آفتاب

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب از برگزاری پنجمین نمایشگاه ساعت و صنایع وابسته در محل نمایشگاه شهر آفتاب خبر داد.

عباس تقدسی‌نژاد، مدیرعامل نمایشگاه شهر آفتاب در حاشیه مراسم افتتاحیه پنجمین نمایشگاه ساعت و صنایع وابسته،گفت: این نمایشگاه از امروز (چهارشنبه ۱۵ آذرماه) تا شنبه ۱۸ آذرماه، از ساعت ۱۰ الی ۱۸ برپا می‌شود که ۱۱۰ برند مرتبط در قالب ۴۱ غرفه در نمایشگاه ساعت فعال خواهند بود و ۸۸۰۰ متر فضای نمایشگاهی به این رویداد اختصاص داده شده است.

وی با اشاره به حضور میهمانان خارجی در این رویداد توضیح داد: میهمانانی به نمایندگی از برند‌های مطرح دنیا و تولیدکنندگان شناخته شده ساعت، در این رویداد حاضر خواهند بود. بر همین اساس نمایندگانی از کشور‌های سوییس، ایتالیا، بلژیک، چین، آلمان، انگلیس، هنگ‌کنگ، تایوان، ترکیه، امارات، کره جنوبی و فرانسه برای رایزنی با غرفه‌داران در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب حاضر می‌شوند. نمایندگان این کشور‌ها وظیفه توسعه روابط تجاری با غرفه‌داران را داشته و یا به دنبال ایجاد ارتباط با فعالان صنعت ساعت در ایران هستند.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب ضمن اشاره به دسترسی مطلوب این سایت نمایشگاهی به فرودگاه امام خمینی (ره) برای حضور میهمانان خارجی ابراز امیدواری کرد، تولیدکنندگان داخلی با انتقال فناوری‌های پیشرفته، به تولیدکنندگان برتر در مقیاس جهانی و در نتیجه صادرات محصولات این حوزه روی آورند.

حمید رضا رستگار؛ رئیس اتاق اصناف تهران نیز در ارتباط با برگزاری این نمایشگاه در شهر آفتاب گفت: ساعت کالای لوکس نیست، ولی همه افراد جامعه به این وسیله نیاز دارند به همین منظور امسال تصمیم گرفته شد برای دسترسی بهتر مردم این نمایشگاه در شهر آفتاب برگزار شود.

رستگار پور افزود: ۱۳۵ اتحادیه صنفی در شهر تهران فعالیت دارند که اتحادیه ساعت خدمات ویژه‌ای به مردم ارائه می‌کند و در خصوص تعمیرات ساعت، اتحادیه ساعت تهران ۲۵۰ متخصص تعمیرگاه ساعت گران قیمت را جهت رفاه مردم آموزش داده است.

عبدالرحیم احمدی مجری پنجمین نمایشگاه ساعت و صنایع وابسته تصریح کرد: چند دوره از نمایشگاه ساعت در برج میلاد و مجموعه ایران مال برگزار شد که به جهت دسترسی مردم تصمیم گرفته شد این نمایشگاه در مجموعه شهر آفتاب برگزار شود. این نمایشگاه با حضور ۴۱ غرفه و با حضور ۱۱۰ برند بین المللی از کشور‌های مختلف در مجموعه شهر آفتاب در حال برگزاری است.

احسان امامی‌فر افزود: پیش‌بینی می‌شود ۱۰ تا ۱۲ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار