جمع‌آوری روزانه ۷۰تن زباله از پردیسان

مدیر منطقه هشت شهرداری قم با اشاره به هزینه ۲۸۰ میلیارد ریالی خدمات شهری این منطقه، از جمع‌آوری روزانه ۷۰ تن زباله از سطح این منطقه خبر داد.

 علیرضا مظفری،مدیر منطقه هشت شهرداری قم با اشاره به تلاش شبانه‌روزی نیروهای خدماتی شهرداری منطقه هشت، اظهار کرد: در طول هشت‌ماهه نخست سال جاری نزدیک به ۱۷ هزار تن زباله از سطح منطقه جمع‌آوری‌شده و همچنین ۱۴۰ تن آسفالت هرماه جهت لکه‌گیری معابر توزیع‌شده است.

وی افزود: در هشت ماه گذشته بیش از ۱۲۰ هزار متر طول رنگ‌آمیزی جداول و همچنین رنگ‌آمیزی دیوارهای نازیبا و ایستگاه‌های اتوبوس و پایه تابلوها جهت زیباسازی معابر انجام‌شده است

مدیر منطقه هشت شهرداری قم با اشاره به هزینه رفت‌وروب و جمع‌آوری زباله در پردیسان خاطرنشان کرد: در سال جاری بیش از ۲۸۰ میلیارد ریال بودجه جهت رفت‌وروب و جمع‌آوری زباله در سطح منطقه در نظر گرفته شده است و از شهروندان تقاضا داریم در جهت تنظیف و پاکیزه نگه‌داشتن هرچه مناسب‌تر شهر با به‌موقع گذاشتن زباله‌های خود و اجتناب از ریختن زباله در معابر یاری‌رسان نیروهای خدوم خدماتی شهرداری باشند.

وی با بیان سرانه ۲۵ متری فضای سبز منطقه هشت شهرداری قم به ازای هر نفر، اضافه کرد: این میزان از فضای سبز به دلیل گستردگی نیازمند نیرو و هزینه است.

مظفری الحاق ۵۶۰ هکتار از اراضی دولتی به منطقه هشت شهرداری قم برای طرح‌های ملی ساخت مسکن را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: گسترش روز افزون مساحت منطقه، هزینه‌های خدمات شهری را نیز افزایش خواهد داد و در این زمینه نیازمند مشارکت هرچه بیشتر شهروندان هستیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.