مردم استان مرکزی یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال به غزه کمک کردند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: کمک‌های مردم این استان به غزه در ادامه پویش بشر دوستی، از ۱۷ مهرماه تاکنون به یک بیش از یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال رسیده است.

علیرضا شهرجردی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: این میزان کمک از طریق ۱۳ شعبه و ۲ خانه هلال جمعیت در سراسر استان و ۱۵ صندوق در میعادگاه های نماز جمعه جمع‌آوری شده است.

وی با بیان اینکه پویش بشردوستی با هدف جمع‌آوری کمک‌های نقدی مردم در راستای کمک به مظلومان غزه همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را در این راستا به شماره حساب ۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و یا به شماره حساب ۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۹۹۹۹۹۸ و شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۸۷۵۸۳۳۶ نزد بانک مرکزی و یا از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۵*۱۱۲* واریز کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی ادامه داد: کمک‌های خیرین این استان در تهیه تجهیزات پزشکی بانک امانات جمعیت هلال احمر نیز از ابتدای امسال تاکنون به یک میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال رسیده است.

شهرجردی عنوان کرد: ر داد : در این مدت، ۴۶ قلم کالا و تجهیزات پزشکی از جمله ویلچیر، تخت بیمارستانی، واکر، عصا و کپسول اکسیژن به همراه مانومتر به جمعیت هلال احمر استان اهدا شد.

وی تاکید کرد: کمک به بیماران نیازمند جزو برنامه‌های اولویت‌دار این نهاد است که با جدیت دنبال می‌شود و تمام تجهیزات اهدایی پزشکی در بانک امانات شهرستان‌های استان مرکزی نگهداری و بصورت امانی در اختیار بیماران قرار می‌گیرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی افزود: خیران تاکنون در راستای کمک به بیماران نیازمند گام‌های بلندی برداشته‌اند و امید است این حرکت روز به روز سرعت بیشتری پیدا کند.

شهرجردی گفت: مردم استان مرکزی می‌توانند در زمینه اهدای تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران نیز، به شعب جمعیت هلال احمر مراجعه و با کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود در این امر خداپسندانه مشارکت داشته باشند.

استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۸۰ هزار نفر جمعیت است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.