نخستین همایش ملی توانمندی‌ها و چشم‌انداز شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار می‌شود

نخستین «همایش توانمندی‌ها و چشم‌انداز شرکت‌های دانش‌بنیان» به همت انجمن صنفی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

نخستین «همایش توانمندی‌ها و چشم‌انداز شرکت‌های دانش بنیان» به همت انجمن صنفی شرکت‌های دانش بنیان و همراهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

ابوالفضل عباسی، رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت‌های دانش‌بنیان در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به رویکرد این تشکل در توسعه ظرفیت‌های دانش بنیان جمهوری اسلامی ایران گفت: بهره‌مندی از دانش و فناوری نوین در اقتصاد و تولید کشور اثربخش خواهد بود.

وی با بیان اینکه رویکرد حوزه تجارت دانش بنیان بر اهمیت سرمایه انسانی در اقتصاد تاکید دارد، افزود: کشور ما با در اختیار داشتن جمعیت جوان و پتانسیل‌های بالا در زمینه‌های فناوری، چند سالی است با هدایت رهبر معظم انقلاب به سوی پیاده‌سازی این مدل از اقتصاد رهنمون شده است.

عباسی گفت: هم‌اندیشی و گسترش ارتباطات و تبادل اندیشه شرکت‌های دانش بنیان می‌تواند به تحول در این عرصه کمک کند.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت‌های دانش‌بنیان استان تهران محوریت نخستین همایش ملی شرکت‌های دانش بنیان را نوآوری، ایده جدید، تفکر جدید و تحول جدید در شرکت‌های دانش بنیان و فناور عنوان و اظهار کرد: رفع موانع تولید و خلق ثروت، تجاری سازی محصولات و ایده ها، برندسازی، رسانه و روابط عمومی از محور‌های دیگر این همایش است.

عباسی گفت: این همایش با حضور شرکت‌ها و مجموعه‌های دانش بنیان اواخر دی ماه با همراهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تهران برگزار می‌شود.

برچسب ها: دانش بنیان ، همایش
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار