وزیر امور اقتصادی و دارایی:

مصوبه ترخیص ۹۰ درصدی برای شرکت‌های مشمول تحریم در گمرک اجرا نشود، برخورد می‌کنیم

خاندوزی با اشاره به مصوبه ترخیص ۹۰ درصدی از گمرک برای شرکت‌های شامل تحریم گفت: اگر این مصوبه در گمرکی اجرا نمی‌شود اطلاع دهید تا برخورد شود.

احسان خاندوزی وزیر امور اقتصاد و دارایی در دیدار با فعالان و مدیران اقتصادی استان زنجان با تأکید بر اینکه از صحبت و برگزاری جلسه با فعالان اقتصادی خسته نمی‌شود، اظهار کرد: من معتقدم که صحبت می‌تواند به باز کردن گره و امیدبخشی در این عرصه کمک کند.

وی با تاکید بر قابل‌توجه بودن مسیر طی شده در حوزه اقتصاد برای استان زنجان افزود: این مهم در مقایسه با وضعیت سال‌های گذشته مشخص می‌شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه رویه‌های اقتصادی در زنجان رو به تکامل است، افزود: برخی از تولیدات در استان زنجان انحصاری است و در سایر موارد هم رشد داشته است.

خاندوزی با تاکید بر اینکه در وزارت اقتصاد و دارایی مشکلات فعالان اقتصادی درک می‌شود، تصریح کرد: تلاش می‌شود در حد وسع صدای فعالان این حوزه باشیم.

وزیر امور اقتصادی و دارایی به مطلب مطرح شده در استقرار نماینده بانک مرکزی در زنجان اشاره و با استقبال از این پیشنهاد گفت: این اقدام تسهیل‌گر است که در برخی از استان‌های مرزی هم اجرا شده است.

وی کثرت بخشنامه را یک عادت غلط نفوذ کرده در گوشت و خون دانست و ادامه داد: تلاش می‌شود این فرهنگ رسوب‌کرده در جامعه اصلاح شود.

خاندوزی به موضوع ترخیص ۹۰ درصدی از گمرک برای شرکت‌های شامل تحریم اشاره و تاکید کرد: ابلاغیه این موضوع بدون منتظر شدن برای مصوبه شورای امنیت ملی مصوب شده و اگر در گمرکی اجرا نمی‌شود اطلاع دهید تا برخورد شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.