۶۵۰ کیلوگرم مواد افیونی در سیستان و بلوچستان کشف شد

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان مواد مخدر و کشف ۶۵۰ کیلوگرم انواع مواد افیونی، دستگیری ۲ قاچاقچی به همراه سلاح و مهمات مربوطه در عملیات ویژه و مقتدرانه پلیس در شهرستان‌های خاش و گلشن خبر داد.

سردار دوستعلی جلیلیان ظهارکرد: در راستای کنترل، مراقبت و برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر در سیستان و بلوچستان ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های خاش و گلشن با رصد اطلاعاتی و پشتیبانی فنی مرکز استان، از فعالیت قاچاقچیان مواد افیونی مطلع و با انجام یک سری اقدامات گسترده اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از جا به جایی محموله های سنگین مواد مخدر به مرکز استان دست یافتند.

وی افزود: با انجام اقدامات تخصصی و ویژه پلیسی مسیرهای تردد قاچاقچیان مشخص شد و ماموران پلیس در شهرستان های موصوف در قالب چند تیم پوششی، اطلاعاتی و با هدایت عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر در مرکز سیستان و بلوچستان مناطق مورد نظر و تحرکات قاچاقچیان را در کنترل و رصد خود قرار دادند.

فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ که خود را در چنگال قانون می‌دیدند با تیراندازی به سمت ماموران قصد فرار از محل‌های مورد نظر را داشتند که با اقدام متقابل ماموران انتظامی ۲ نفر قاچاقچی را دستگیر و ۲ دستگاه خودروی سواری نیز از آنان توقیف شد.

وی در ضمن کشف یک قبضه سلاح جنگی کلاش بهمراه مهمات مربوطه خاطر نشان کرد: در عملیات مقتدرانه پلیس در مجموع ۶۵۰ کیلوگرم انواع مواد افیونی شامل تریاک، مرفین و شیشه کشف شد.

برچسب ها: موادمخدر ، فراجا
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار