معافیت معلولان درملایر ازپرداخت آورده اولیه نهضت ملی مسکن

فرماندار شهرستان ویژه ملایر گفت: معلولان متقاضی نهضت ملی مسکن از پرداخت ۴۰ میلیون تومان آورده اولیه برای قطعی شدن ثبت نام معاف هستند.

سلمان اسماعیلی دیروز در گردهمایی معلولان ملایر به مناسبت روز جهانی معلولین، با اشاره به پرداخت تسهیلات مسکن کم بهره مانند دیگر افراد به معلولان در شهر و روستا، گفت: هم چنین به هر معلول یا خانواده معلول متقاضی مسکن، مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان کمک بلاعوض برای خرید یا ساخت مسکن در شهر و روستا پرداخت می‌شود.

او با تاکید بر اینکه نهضت ملی مسکن در شهرستان ملایر به جا‌های خوبی رسیده است، گفت: در کمتر از یک ماه آینده جشن واگذاری زمین‌ها را در شهر‌های جوکار، ازندریان، سامن و زنگنه برگزار می‌کنیم.

فرماندار شهرستان ویژه ملایر از ایجاد دو یا سه شهرک جدید در شهر ملایر خبر داد و گفت: قرار است طی یکی دو روز آینده مشاور طرح نقشه تفکیکی زمین‌ها را ارائه دهد؛ ایجاد دو شهرک قطعی شده و ممکن است شهرک سوم هم به نام شهرک "ایمان و امید" اضافه شود.

اسماعیلی گفت: بنا داریم برای ساخت مسکن‌های افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) قراردادی با یکی از نهاد‌ها منعقد کنیم و تا مسکن‌ها را برای این افراد ساخته و تحویل دهیم.

او گفت: تا پایان دولت سیزدهم هر خانواده تحت پوشش بهزیستی که در نهضت ملی مسکن نام نویسی کرده و واجد شرایط بوده، از مسکن مناسب در ملایر بهره‌مند خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.