رئیس ستاد مرکزی هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر:

مقاومت و مکتب شهید سلیمانی در اولویت برنامه‌های هفته زن قرار می‌گیرد

خزعلی گفت: اولویت تمامی برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، مسئله مقاومت و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی است.

 انسیه خزعلی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رئیس ستاد مرکزی هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، در حاشیه رونمایی از پوستر دومین کنگره ملی بانوان تأثیرگذار در جوار مزار سردار دلها؛ با شکرگزاری از آغاز این کنگره از این مکان مقدس؛ با اشاره به تقارن ولادت حضرت زهرا سلام‌الله علی‌ها و روز شهادت حاج قاسم؛ شهید سلیمانی را ادامه دهنده الگوی بزرگ فاطمی با نگاهی که در عرصه‌های مختلف به خصوص نسبت به زنان داشت؛ عنوان کرد.

وی تاکید کرد: در تلفیق این دو موضوع لازم است مقاومت و حماسه زنان در عرصه‌های مختلف به ویژه پایداری زنان غزه را پاس بداریم.

 معاون امور زنان ریس جمهور ادامه داد: دختران حاج قاسم پیرو مکتب او هستند؛ مکتبی عزتمند که برای خودکفایی و سربلندی ایران عزیز و مبارزه با ظلم در سراسر جهان هیچ ابایی از تحمل هر گونه رنج و سختی ندارد و محکم ایستاده و با افتخار از این مکتب پیروی می‌کنند.

رئیس ستاد مرکزی هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر خاطرنشان کرد: بر همین اساس در همه برنامه‌ها مسئله مقاومت و راه و مکتب سلیمانی در اولویت همه برنامه‌های ما و خانواده شهدا و ایثارگران در راس همه گروه‌های ما هستند و برنامه‌های ما باید برشی از مکتب شهید سلیمانی باشد و در راس کار‌های ما این مکتب است که برای ما عزت و افتخار آفریده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۳۷ ۱۹ آذر ۱۴۰۲
عالی دمت گرم
آخرین اخبار