تشکیل مجمع مطالبه‌گران در ۳۱ استان کشور

مجمع مطالبه‌گران مردمی در ۳۱ استان کشور شکل گرفته است و در مرحله دوم نیز ۳۲۰ مجمع مطالبه‌گران مردمی شهرستانی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

علیرضا بابایی معاون تشکیلات و بازرسی برنامه اطلاعات مردمی قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیه الله اعظم(عج) کشور در نهمین نشست دبیران و کارگروه‌های تخصصی مجمع مطالبه‌گران استان که با حضور مسوولان برنامه اطلاعات مردمی قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیه الله اعظم(عج) در بندرعباس برگزار شد، افزود: به یاری خدا و همت مطالبه‌گران تا پایان سال‌جاری تمامی ۵۰۰ شهرستان کشور از برکات چنین نشست‌ها و مجامع هم‌فکری و هم‌افزایی برخوردار خواهند شد.

وی با ابراز اینکه مجامع مطالبه‌گری در کشور توانسته‌اند نظارت حقیقی مردمی را معنا کنند، بیان کرد: مطالبه‌گری در استان هرمزگان باتوجه به سابقه درخشانی که دارد، توانسته در مسیر فرهنگ‌سازی عمومی گام بردارد و باتوجه به چنین ظرفیتی، باید در راس فعالیت‌های اجتماعی قرار گیرد.

این مسوول با اشاره به اینکه ساختار مردمی و اعتماد به مردم می‌تواند درمانی برای بسیاری از دردهای کشور باشد، اظهار کرد: در طول تاریخ انقلاب اسلامی هرکجا حاکمیت و دولت با اعتماد به مردمی، اقدامی را مد نظر خود قرار داد توانست برگی دیگر از افتخارات تاریخی خود را رقم بزند.

به گفته وی، حمایت‌های رسانه‌ای، قضای، آموزشی و حقوقی می‌تواند برای عدالت خواهان و مبارزان با فساد، تسهیل‌گر و یاری رسان باشد.

نهمین نشست دبیران و کمیته‌های تخصصی مجمع مطالبه گران مردمی استان هرمزگان با حضور «میلاد چهاردولی» سرپرست برنامه اطلاعات مردمی قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیه الله الاعظم(عج) استان، «داوود میرنژاد» دبیر جبهه فرهنگی استان و علیرضا صالحی دبیر مجمع این استان برگزارشد.

مجمع مطالبه گران مردمی استان هرمزگان از آذر سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را آغاز کرده است و با تشکیل مجمع در ۱۳ شهرستان و ۲۳ بخش این استان توانسته، شبکه‌ای بیش از ۸۰۰ نفر از مطالبه گران شهرستانی را شناسایی کند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۴۰ ۱۷ آذر ۱۴۰۲
این حزب ها موقع انتخابات مثل قارچ سبز می شوند.