تجربه‌های پیشین ابزار برای برگزاری انتخابات سالم در کهگیلویه وبویراحمد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تجربه‌های انتخابات پیشین ابزاری برای برگزاری انتخابات سالم در ۱۱ اسفند امسال در استان است.

 جواد هاشمی مهر در نشست با جمعی از دانشجویان با تبریک ۱۶ آذر روز دانشجو گفت: برای تحقق این منظور اطلس استان با مشارکت کارشناسان تدوین می‌شود.

وی افزود: در این طرح تمام نقاط ضعف و قوت انتخابات دوره‌های قبل در سه حوزه انتخابیه تدوین و به ستاد انتخابات شهرستان‌ها برای استفاده در مراحل اجرا قرار می‌گیرد.

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه وبویراحمد گفت: امسال برای نخستین بار ستاد امنیت انتخابات در نقاط مختلف استان تشکیل می‌شود تا دغدغه‌ها برای سلامت انتخابات تضمین شود.

هاشمی مهر قضاوت‌های ناآگاهانه و پیش داوری‌ها را از آسیب‌های انتخابات دانست و از افراد به ویژه رسانه‌های ارتباط جمعی خواست با آبروی اشخاص بازی نکنند.

وی اظهار داشت: برای برگزاری انتخابات با مشارکت حداکثری نشست‌های مختلفی با مردم، دهیاران، ریش سفیدان، معتمدان، ورزشکاران، ائمه جمعه و روحانیون در سه حوزه انتخابیه استان برگزار خواهد شد.

هاشمی مهر تصریح کرد: دوره‌های آموزشی برای بخشداران، فرمانداران و مسئولان حوزه‌های انتخاباتی برگزار شده و با هرگونه اقدام سوء‌گیری انتخاباتی برخورد می‌شود.

کهگیلویه و بویراحمد با ۷۲۶ هزار نفر جمعیت دارای ۹ شهرستان سه حوزه انتخابیه و سه نماینده در مجلس شورای اسلامی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.