رفع تصرف اراضی ۳۰۰ میلیاردی در تالش

جانشین فرمانده انتظامی گیلان از رفع تصرف ۲۶ هزار متر مربع از اراضی ملی به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال در شهرستان تالش خبر داد.

سردار "حسین حسن‌پور" با اشاره به اینکه حفاظت از منابع طبیعی یک وظیفه همگانی است، اظهار داشت: مجموعه انتظامی در برخورد با سودجویان و متخلفانی که نسبت به تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی اقدام می‌کنند از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

وی در ادامه از دریافت خبر تصرف اراضی ملی توسط افرادی سودجو در شهرستان تالش و آغاز تحقیقات پلیس در این زمینه خبر داد و گفت: ماموران انتظامی ضمن هماهنگی قضائی به همراه کارشناسان ادارات منابع طبیعی و مسکن و شهرسازی به محل اعلامی اعزام شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان تصریح کرد: در بازدید از زمین مورد نظر مشخص شد، این افراد ۲۶ هزار متر مربع از اراضی ملی را به تصرف خود درآورده و به صورت غیرقانونی آن را به وسیله فنس محصور کرده‌اند.
این مقام انتظامی به معرفی ۸ متهم این پرونده به مرجع قضائی اشاره کرد و با بیان اینکه با حکم قضائی کلیه آثار تجاوز جمع‌آوری و رفع تصرف انجام شد، بیان داشت: کارشناسان ارزش تقریبی این اراضی را ۳۰۰ میلیارد ریال برآورد کردند.
سردار حسن‌پور در پایان خاطرنشان کرد: حفظ و حراست از منابع طبیعی و ملی از اولویت‌های مجموعه انتظامی است و مبارزه با زمین‌خواران و سودجویان به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.

برچسب ها: رفع تصرف ، اراضی ملی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.