نقشه آموزش اردکان ذیل برنامه آموزشی کشور تدوین و اجرایی شود

نماینده اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: نقشه آموزش اردکان ذیل فاز‌های عملیاتی برنامه آموزشی کشور تدوین و در اولویت اجرایی قرار گیرد.

محمدرضا دشتی اردکانی نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از رتبه‌های برتر کنکور امسال در اردکان، با بیان این‌که با اعتقاد به درستی این موضوع، تاکنون بیشتر وقت خود را در دوران نمایندگی برای آموزش و پرورش و آموزش عالی گذاشته‌ام، اظهار کرد: تدوین نقشه آموزشی اردکان از جمله اولویت‌های اجرایی برای توسعه همه جانبه این شهرستان است.

او شناخت مسائل و مشکلات آموزش و پرورش از جمله الزامات اجرایی برای توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور است، افزود: مسائل زیرپوستی اردکان نیازمند ساماندهی جدی است و این مهم باید با قید فوریت در اولویت اجرایی دست‌اندرکاران قرار گیرد.

نماینده اردکان، فتح دروازه دانشگاه‌ها را در گرو توجه جدی به آموزش و پرورش دانست و گفت: در برنامه هفتم توسعه به عنوان تنها نماینده استان یزد در هیأت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه، بحث آموزش و پرورش را به طور جد دنبال کردم و به نتایج قابل قبولی رسیدیم.

او استفاده از ظرفیت نخبگانی افراد موثر در استان یزد، شهرستان اردکان و دیگر نقاط کشور را از دیگر اقدامات حائز اهمیت برای ساماندهی مشکلات آموزش و پرورش عنوان کرد.

دشتی اردکانی تصریح کرد: ما به اندازه توان و بضاعت خود کار‌هایی را که فکر می‌کردیم باید انجام دهیم انجام دادیم.

او تلاش مدیران و دست‌اندرکاران اجرایی را لازمه توسعه و تقویت آموزش و پرورش در نقاط مختلف کشور به ویژه شهرستان اردکان دانست.

 او بیان کرد: با توجه به ظرفیت نخبگان جوان، اردکان می‌تواند خواستگاه رویداد‌ها و جریان سازی‌های خوب و موثر در کشور باشد.

نماینده اردکان، توسعه همه جانبه کشور را در گرو توجه به مسائل آموزشی دانست و خاطرنشان کرد: نقشه آموزش اردکان باید ذیل فاز‌های عملیاتی برنامه آموزشی کشور تدوین و در اولویت اجرایی قرار گیرد.

دشتی با بیان این‌که نخبگان و دانشجویان اردکانی که دانش‌آموزان دیروز این شهرستان بودند هم باید برای توسعه آموزشی زادگاه خود احساس مسئولیت و تکلیف کنند، گفت: با تمام ظرفیت از دانشجویان و نخبگان اردکانی حمایت می‌کنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.