اعلام وصول سوال ملی از وزیر صمت درباره علت عدم واردات خودرو

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی موارد اعلام وصول شده از وزرای صمت، اقتصاد و کار را قرائت کرد.

محمد رشیدی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۹ آذر) موارد اعلام وصول شده را به شرح زیر قرائت کرد:

سوال ملی مصطفی نخعی و تعدادی از نمایندگان از وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص علت بی توجهی بانک‌ها به حمایت از تولید و تسهیل دریافت وام در بخش تولید

سوال ملی علی علیزاده نماینده مراغه و عجب شیر و تعدادی از نمایندگان از وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص عدم پرداخت وام‌های اشتغال توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران و علت فروش اجباری بیمه عمر توسط شرکت‌های بیمه.

سوال ملی جلال رشیدی کوچی و تعدادی از نمایندگان از وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص علت عدم اجرای قانون ساماندهی صنعت خودرو در موضوع واردات خودرو‌های نو.

سوال ملی حسین حاتمی و تعدادی از نمایندگان از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص علت عدم اقدام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اصلاح سامانه رفاه ایرانیان و سامانه دهک بندی افراد.

سوال ملی عبدالکریم جمیری از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اینکه چرا فوق العاده مناطق عملیات جنگی برای بازنشستگان اعمال نمی‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۱۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۲
مافیای خودرو داخلی نمی گذارد
Iran (Islamic Republic of)
امین الله
۱۳:۵۱ ۱۹ آذر ۱۴۰۲
قدرت دولت از مجلس و شورای نگهبان بالاتر است چون مصوبات آنها را اجرا نمی کند مصوبات واردات خودرو دست دوم را ، نمی دانم به کجا و به سمتی دیگر رو کنیم خدایا ذلیلمان نکن جانمان را بگیر .
آخرین اخبار