مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: ۱۰۰ درصد جایگاه‌های عرضه سوخت در استان به سامانه هوشمند وصل شده و در حال حاضر شهروندان با استفاده از کارت هوشمند می‌توانند از جایگاه‌ها استفاده کنند.

احمد مجرد مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه با بیان اینکه ۱۰۰ درصد جایگاه‌های سوخت در آذربایجان‌غربی به سامانه هوشمند وصل شده، گفت: در این راستا، اقدامات شبانه روزی با حضور اکیپ‌های مختلف شرکت پخش فرآورده‌های نفتی صورت گرفته و همه جایگاه‌ها به روال عادی خدمت رسانی بازگشته است.

وی اضافه کرد: در آذربایجان‌غربی حدود ۲۳۰ جایگاه سوخت وجود دارد که اقدامات لازم برای رفع مشکل آن‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شد.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه از تشدید نظارت بر عرضه فرآورده‌های نفتی در این منطقه خبر داد و اضافه کرد: تشدید نظارت‌ها به منظور ارائه خدمات مطلوب‌تر و جلوگیری از هرگونه تنش و سوء استفاده برخی از سود جویان با تشکیل تیم‌های نظارتی حراست، کنترل و نظارت و بسیج انجام می‌شود.

مجرد با قدردانی از همراهی و تعامل مالکان مجاری عرضه ادامه داد: این طرح از ۲۹ آذر در پی بحران اخیر اختلال سوخت رسانی در جایگاه‌ها و سامانه هوشمند سوخت در سطح منطقه به صورت شبانه روزی اجرا و تیم‌های نظارتی با کنترل دوربین‌های مدار بسته و سایر مستندات متخلفان و سود جویان فرصت طلب در این عرصه را به کمیته تخلفات منطقه معرفی خواهند کرد.

وی افزود: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف می توانند با شماره تلفن پیام گیر ۳۳۴۵۰۶۶۰ به صورت شبانه روزی تماس بگیرند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.