توقیف کامیونی که برق قسمتی از نایین را قطع کرد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نایین از توقیف یک دستگاه کامیون کشنده با محموله فوق سنگین که باعث قطعی برق قسمتی از این شهرستان شده بود، خبر داد.

سرگرد ابراهیم نرگسیان، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان نایین اظهار کرد: با ورود غیرمجاز یک دستگاه کامیون کشنده با محموله فوق سنگین به محدوده شهری شهر نایین در محدوده بلوار جانبازان _ رجایی، این کامیون توسط پلیس متوقف شد.

وی ادامه داد: با ورود غیرمجاز خودرو فوق در ساعات اولیه وقت اداری به محدوده شهری و نقض حقوق شهروندی توسط راننده وسیله نقلیه و ایجاد فضای پرخطر برای عبور سایر وسایل نقلیه، بلافاصله واحد گشت پلیس راهور جهت تسهیل عبور و مرور در محل حاضر و پس از هدایت وسیله نقلیه به خارج از شهر در محدوده بلوار شهید فاطمی متوقف شد.

نرگسیان افزود: حضور وسیله نقلیه بوژی با بار فوق سنگین در معابر شهری باعث ایجاد صدمه و آسیب به زیرساخت‌های شهری و همچین قطع شدن برق قسمتی از شهر نایین در ساعات اولیه صبح شده بود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان نایین تاکید کرد: اولویت بسیار مهم در حوزه حمل و نقل برای پلیس، سلامت کاربران راه است که حضور وسیله نقلیه سنگین در زمان جابه‌جایی دانش‌آموزان با سرویس مدارس منجر به نقض حقوق شهروندی و به خطر انداختن جان دلبندان مان می‌شود.

وی اضافه کرد: در این راستا و به منظور جبران خسارات وارده وسیله نقلیه فوق توقیف و مسئول گروه حمل و نقل محموله فوق سنگین به ادارات مرتبط معرفی شد.

منبع: فارس

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.