مدیرکل روابط عمومی فرودگاه مهرآباد گفت: امروز ۴ پرواز به مقصد شهرهای بیرجند، بوشهر، ارومیه و ایلام باطل شده است.

بیات مدیرکل روابط عمومی فرودگاه مهرآباد گفت:  پرواز شماره  ۴۴۰۲ هواپيمايی پارس به مقصد بيرجند و پرواز شماره ۴۴۷۲ هواپيمايی پارس به مقصد بوشهر و شماره پرواز ۲۷۵ شرکت هواپیمایی ایران ایر به مقصد ارومیه امروز ۷ بهمن به دلیل نقص فنی باطل شده است.

او ادامه داد: همچنین پرواز شماره ۸۴۱_۸۴۰ شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر تهران-ایلام-تهران به علت پایین بودن دید افقی در فرودگاه ایلام باطل اعلام شد.

به گفته وی، در حال حاضر عملیات پروازی از فرودگاه مهرآباد در حال انجام است و مشکلی از لحاظ نشست وبرخاست پروازی وجود ندارد و تمامی پرواز ها در حال انجام است اما مسافران با توجه به شرایط جوی و شرایط آب وهوایی در برخی از شهرها حتما پیش از عزیمت به فرودگاه از آخرین وضعیت پروازی خود مطلع شوند.

او گفت: مسافران برای مطلع شدن از اَخرین وضعیت پروازی خود با شماره  ۰۲۱۶۱۰۲۱ و ۱۹۹  تماس حاصل کنند.

گفتنی است با توجه به شرایط پدیده مه صبگاهی در برخی از فرودگاه های کشور از جمله فرودگاه اصفهان برخی از پروازها از این فرودگاه با تاخیر و یا ابطال روبرو شده بود به طوری که  پرواز کرمان_اصفهان_تبریز شرکت هواپیمایی ماهان به‌ دلیل بروز پدیده مه صبحگاهی در فرودگاه اصفهان باطل شد همچنین پروازهای کیش- اصفهان- کیش شرکت‌های هواپیمایی وارش و کیش ایر نیز به همین دلیل با تاخیر انجام شد.

در حال حاضر پدیده مه صبحگاهی در فرودگاه اصفهان پایان یافته و با افزایش دید افقی، خدمت‌رسانی به سایر پروازها از سر گرفته شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار