حدادی: استعفایم از هیئت مدیره پرسپولیس ارتباطی به انتخاب سرمربی ندارد

پیمان حدادی درباره استعفایش از هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس توضیحاتی را بیان کرد.

پیمان حدادی درباره استعفای خود از هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: استعفای من هیچ ربطی به بحث انتخاب سرمربی تیم ندارد و در این مسئله شیطنت شده است.استعفای من برای ۱۰ روز پیش بود، تقدیم هیئت مدیره کردیم باید درباره آن تصمیم‌گیری شود. علت اصلی هم به خاطر عدم همکاری وزارت ورزش و سهام‌دار باشگاه بوده است. به نظر می‌رسد وزارت ورزش بحث بازار سرمایه و مقررات حاکم بر آن را جدی نمی‌گیرد. به عنوان مثال در ماه‌های گذشته چندین بار مکاتبه کردیم تاریخ برگزاری مجمع را اعلام کند اما متأسفانه با وجود گذشت ۴ ماه هنوز تکلیف برگزاری مجمع مشخص نشده است. از همه مهم‌تر طلب ۱۰۹ میلیارد تومانی باشگاه بوده که ماه‌هاست بلاتکلیف مانده، با توجه به تعهد مکتوب وزارت ورزش، اقدامی ندیدیم.

او ادامه داد: وقتی پول نباشد در زمینه جذب مربی و بازیکن لطمه می‌خوریم و ناچار می‌شویم از بانک تسهیلات بگیریم. سال گذشته ۲۵ میلیارد تومان هزینه مالی داشتیم در صورتی که اگر طلب از وزارت ورزش وصول می‌شد تا حدود زیادی مشکلات ما حل می‌شد. می‌توانستیم مربی و بازیکن بهتر بگیریم. به جای ۲۸ درصد پرداختی به تیم ۵۰ درصد پرداختی داشتیم. به آکادمی و تیم‌های پایه پول می‌دادیم. وقتی متولی اصلی باشگاه را رها کرده، ما نمی‌توانیم در باشگاه معجزه کنیم. سعی کردیم با وزارت ورزش همکاری کنیم و مسائل رسانه‌ای نشود اما وقتی هیئت مدیره با وزیر ورزش موفق به برگزاری جلسه نمی‌شود به معنای آن است که از نظر عملی، وزارت ورزش نمی‌خواهد به پرهوادارترین باشگاه کشور کمکی کند.

عضو مستعفی هیئت مدیره پرسپولیس در مورد استعفای 2عضو دیگر هیئت مدیره باشگاه گفت: باید از خود آقایان شهریاری و خبیری درباره استعفای آنها سوال کنید.  

او درباره انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس گفت: مدیریت با برانکو برای مرتبه سوم صحبت کرد و او از طریق  چلنگر عذرخواهی کرد. به خاطر مشکلات مالی نمی‌توانیم مربی استخدام کنیم و رویکرد این هیئت مدیره به این شکل نیست که تعهد مالی ایجاد کند و آن را برای مدیران بعدی بگذارد. ما در حال پرداخت مطالبات مدیران قبلی هستیم و به عنوان نمونه ۱۰۰ میلیارد تومان مطالبات رادوشوویچ را پرداخت کردیم و هنوز درگیری بحث مالیات او هستیم. درباره سرمربی شدن اوسمار نمی‌توانم حرف بزنم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۲۸ ۰۷ بهمن ۱۴۰۲
بهنرین تصمیمو گرفتی
آخرین اخبار