جبلی اعلام کرد؛

تمایل ۷۸.۹ درصدی مخاطبان رسانه ملی به تماشای سریال‌هایی در فضای روستا

رئیس رسانه ملی گفت: ۷۸.۹ درصد مخاطبان تلویزیون گفته‌اند علاقه‌مند به تماشای مجموعه‌های نمایشی هستند که در روستا‌ها تولید شود.

پیمان جبلی رئیس رسانه ملی با اشاره به نتایج نظرسنجی اخیر مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما از جامعه ایرانی پیرامون میزان تمایل به تولید و تماشای مجموعه‌های نمایشی در فضای روستا گفت: ۶۳ درصد مخاطبان رسانه ملی که پاسخگوی این نظرسنجی در سطح ملی بوده‌اند اعلام کرده‌اند که تاکنون شهر و استان خودشان را در مجموعه‌های تلویزیونی صداوسیما ندیده‌اند.

وی افزود: همچنین ۷۸.۹ درصد پاسخگویان گفته‌اند به تماشای مجموعه‌های نمایشی علاقه‌مند هستند که در روستا‌ها تولید و قصه خارج از تهران و حتی شهر‌های بزرگ روایت شود.

جبلی به این نکته اشاره کرد که اگر بخواهیم راهبرد‌ها و مسیر تحولی پیش روی سازمان صداوسیما را با فضای بی‌قواره‌ای که نقد‌های غیرمنصفانه را روانه ما می‌کند تطبیق دهیم، هیچ‌گاه نباید به این ۶۳ درصد توجه کنیم! زیرا نه کسی مدافع حقشان است و برایشان دل می‌سوزاند و نه کسی ما را در سرمقاله‌ها و کانال‌ها می‌نوازد که چرا به این ۶۳ درصد توجه نکرده‌ایم.

رئیس رسانه ملی ادامه داد: در چنین فضایی اگر به این علاقه و رغبت مردم بی‌توجهی کنیم کسی از ما خرده نمی‌گیرد؛ اما بااین حال اینطور هم نیست که، چون این قشر مدافعی ندارند ما آن‌ها را نادیده بگیریم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
جانباز
۱۵:۱۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲
کسی به تلویزیون نگاه نمیکنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۲۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲
با بودن تلفن همرا تلویز‌یون و تلفن دیکر در منزل مورد استفاده قرار نمیگیرد همه حتی تو خیابان هم سرشون تو گوشی هست وای به حال خانه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۲۷ ۰۸ بهمن ۱۴۰۲
۷۸،۹ درصد از چند نفر مخاطب ؟ آن طور که مشخص است صدا و سیما مخاطب زیادی ندارد !
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۲۰ ۰۸ بهمن ۱۴۰۲
تو روستا درست کنین خرجتون کمتره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۰۷ ۰۸ بهمن ۱۴۰۲
اصلا مخاطب دارین ؟؟؟؟؟؟؟
آخرین اخبار