روابط عمومی سیمافیلم با هدف روشن‌گری، به تبیین برخی تمهیدات ویژه در خصوص پخش سریال «سرزمین مادری» پرداخت.

روابط عمومی سیمافیلم اعلام کرد: سرزمین مادری داستانش را در سه دوره تاریخی و در سه فصل روایت می‌کند. سریالی که تاریخ را با فیلمنامه‌ای درخشان به تصویر می‌کشد و در خلال جذابیت وقایع، تاریخ معاصر ایران نیز کاملا در خاطر بینندگان سریال باقی می‌گذارد و بیننده را به این نتیجه می‌رساند که فرهنگ و آداب ایرانی، ریشه‌هایی عمیق در گذشته‌های دور این سرزمین دارد. طراحی بی نظیر صحنه و لباس، تیم بازیگری درجه یک، و هنر کارگردانش، گرمای تازه‌ای به سریال‌های امروزمان می‌دهد.

روابط عمومی سیما فیلم در ادامه به برخی تمهیدات ویژه اشاره کرد: بعد از وقفه‌ای ده ساله‌ای که برای پخش سریال «سرزمین مادری» از رسانه ملی به وجود آمده بود، با حمایت‌های دکتر جبلی رئیس رسانه ملی از جمعه ۱۴ مهرماه امسال از شبکه سه سیما به روی آنتن رفت.
 وقتی سریالی بعد از وقفه‌ی ۱۰ ساله به پخش آنتن تلویزیون می‌رسد، نشان از تلاش برنامه‌ریزی شده‌ای برای رفع موانع پخش دارد، از پیگیری‌های میدانیِ اثربخش تا جلب اعتماد اقوام و آماده‌سازی فضای پخش، همگی گواهی از اراده جدی رسانه ملی و معاونت سیما برای استفاده از همه‌ی ظرفیت‌ها در این زمینه بوده است.

پیوست‌های رسانه‌ای از جمله تیزر‌های تبلیغاتی تلویزیونی، زیرنویس‌های تلویزیونی و حتی تبلیغات شهری و هم‌چنین پخش سریال «سرزمین مادری» از دو بستر انتشار یعنی از شبکه سه سیما که یکی از پرمخاطب‌ترین شبکه‌های تلویزیون بوده و پخش در تلوبیون، از جمله تمهیدات ویژه‌ی فرایند قبل و حین پخش بود و در ادامه تلاش شد تا این مجموعه تلویزیونی به‌طور منظم و بدون وقفه به روی آنتن برود.

همان طور که اشاره شد برای نخستین بار، پیش از پخش تلویزیون، این سریال برای دسترسی بیش‌تر مردم در پلتفرم «تلوبیون» در بستر برودبند با کیفیت بالا بارگذاری شد و استفاده از ظرفیت تابلو‌های شهری اقدامی کم‌سابقه در تبلیغ این مجموعه نمایشی بود. روزنامه جام‌جم هم با گزارش‌ها و ویژه‌نامه‌های متعدد به تبلیغ این اثر فاخر پرداخته است.

روابط عمومی سیمافیلم هم‌چنین اعلام کرد: بر اساس رویه همیشگی در رسانه ملی به جز موارد معدود و انگشت شمار، دعوت از کارشناسان و منتقدان همواره بعد از پخش سریال‌ها و مجموعه‌ها صورت می‌گیرد که در خصوص این سریال نیز طبق روال جاری عمل خواهد شد.

در مجموع شرایط خوبی برای پخش و بازپخش این مجموعه تلویزیونی فراهم شده از جمله آن می‌توان به اختصاص پخش تلویزیونی پایان هفته که مخصوص سریال‌های فاخر است، اشاره کرد. در واقع همین تمهیدات ویژه موجب شد این اثر با استقبال خوب و همراهی بینندگان و مخاطبان مواجه شود.

در پایان روابط عمومی سیمافیلم تاکید کرد: مرکز سیما فیلم نقد‌های منصفانه را با آغوش باز پذیراست و نظر‌های کارشناسی را در بهبود کیفی تولیدات موثر می‌داند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار