مستندهای دیده نشده در قاب شبکه آموزش

برنامه‌های آموزشی و مستند‌های علمی شبکه آموزش در پایان سال جاری مهمان خانه‌های گرم ایرانی خواهد بود.

شبکه آموزش سیما در پایان سال جاری تا شب سال نو، همراه با ترم جدید «مدرسه تلویزیونی ایران»، مستند‌های جذابی که برای اولین بار در سیما پخش می‌شود را روی آنتن می‌برد.

«مدرسه تلویزیونی» در فصل زمستان با فضایی شاد و چاشنی سرگرم‌کننده از شبکه آموزش سیما پخش می‌شود.

«و، اما امروز» مجله‌ای خبری آموزشی، فرهنگی، اجتماعی و علمی فن آوری مرتبط با ماموریت شبکه آموزش، میزبان مخاطبان این شبکه خواهد بود. این برنامه هر روز در ۵ نوبت ۱۵ دقیقه‌ای از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ با حضور مهمانان مختلف به موضوعات روز جامعه می‌پردازد.

«مستند ۷» هر شب ساعت ۲۴ «ـپادشاهان درد» را راهی آنتن می‌کند. «ـپادشاهان درد» نام یک مستند سریالی است که توسط دیوید کار ساخته شده است. در این مستند سریالی دو مرد نترس و شجاع توسط خطرناک‌ترین حیوانات جهان گاز گرفته و گزیده می‌شوند تا راهنمای جامعی برای اندازه‌گیری درد ایجاد کنند و…

مستند «زندگی آینده ما» نیز از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شبکه آموزش سیما است که نگاهی دارد به تاثیراتی که فناوری بر جنبه‌های مختلف زندگی انسان دارد و پیشگویی‌هایی راجع به آینده فناوری ارائه می‌دهد و... 

سریال «ربات‌های قاتل» به کارگردانی رایان استیپلز اسکات ساخته شده در سال ۲۰۲۰، از دیگر برنامه‌هایی است که شبکه آموزش سیما برای مخاطبان خود در نظرگرفته است. این فیلم محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و علمی و تخیلی می‌باشد. در این فیلم سارا جی برتالیمیو، کیت براسل، جیمی کاستا، بارت کارول کورتیس، جاستین فرنس و امیلی هیلمن به هنرمندی پرداخته‌اند.

در خلاصه فیلم آمده است: سربازانی بیهوش در یک سایت آزمایشگاهی بیدار می‌شوند و کشف می‌کنند که خاطرات آن‌ها پاک شده است و تفاوت‌هایی با انسان‌های عادی دارند ... «آموزش و پرورش در کشور‌های مختلف دنیا» نیز هر شب ساعت ۲۱ فضا‌ها و قابلیت آموزشی کشور‌های مختلف از جمله هلند، سنگاپور، کره، چین و آمریکا را بررسی می‌کند.

 در این مستند‌ها که هرکدام ساخته مستندسازان برترهمان کشور و در سال ۲۰۲۱ ساخته شده است. در این مستند‌ها به نکات قوت و ضعف آموزشی هر کشور پرداخته می‌شود.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار