اضافه شدن ریل جدید برنامه‌های ایرانی در شبکه فراتر

تغییرات جدیدی در جدول پخش شبکه فراتر با اضافه شدن برنامه‌های ایرانی ایجاد شد.

همزمان با آغاز دهه فجر تغییرات جدیدی در جدول پخش شبکه فراتر صورت گرفته و ریل جدیدی شامل برنامه‌های تلویزیونی ایرانی در ساعت ۱۸:۳۰ به جدول پخش اضافه شده است.

در این ریل برنامه‌هایی با ساختار مسابقات تلویزیونی و تاک‌شو با کیفیت ۴K-HDR قرار خواهند گرفت. با این تغییر، میزان پخش اصلی برنامه‌های ایرانی در آنتن شبکه فراتر به ۶۰% رسید و این یک موفقیت برای شبکه فراتر در حمایت از برنامه‌سازان کشور محسوب می‌شود. 

مسابقه تلویزیونی کودک شو که قسمت‌های آخر فصل پنجم آن را شاهد هستیم در روز‌های شنبه، دوشنبه و چهارشنبه در این ریل جانمایی شده‌اند و با پایان این فصل قرار است شاهد فصل بعدی این برنامه باشیم.

همچنین دو برنامه جدید نیز از همین هفته بر آنتن شبکه فراتر قرار خواهند گرفت. 

برنامه تلویزیونی «برمودا» که به تازگی از شبکه نسیم پخش می‌شود، در روز‌های یکشنبه، سه‌شنبه و جمعه از شبکه فراتر هم پخش خواهد شد. 

مسابقه تلویزیونی «خانه ما» که سری بوشهر آن با کیفیت ۴K تولید شده و پخش آن به تازگی از شبکه سه سیما آغاز شده، در روز‌های پنجشنبه در همین ریل جانمایی شده است.

عزیزان علاقمند به برنامه‌های تلویزیونی می‌توانند تکرار این برنامه‌ها را روز بعد در ساعت ۶:۰۰ صبح یا ۱۲:۴۵ ظهر ملاحظه نمایند.

تغییر دیگر جدول پخش شبکه فراتر در زمان بازپخش فیلم‌های سینمایی است که پخش اصلی آن‌ها در شب‌های چهارشنبه و پنجشنبه ساعت ۲۲:۰۰ بوده و هست، زمان بازپخش آن‌ها از اواسط هفته، به بعد از ظهر‌های پنجشنبه و جمعه هفته بعد در ساعت ۱۴:۰۰ تغییر یافته است.

امیدواریم این تغییرات جدید و تنوع بیشتر برنامه‌ها، حس بهتری برای شما به ارمغان آورد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار