درخشش فیلم «من هنرمند نیستم»تولید سیمای شبکه آفتاب

فیلم «من هنرمند نیستم» به کارگردانی سیما ابراهیمی و تهیه کنندگی حمیدرضا فرحی عراقی، از تولیدات سیمای شبکه استانی آفتاب، به عنوان تنها اثر و نماینده سازمان صداوسیما، به بخش رقابتی فیلم‌های مستند فجر شانزدهم راه یافت.

با پایان داوری آثار رسیده به فجر شانزدهم، از میان ۲۲ اثر رسیده به بخش رقابتی فیلم‌های مستند هنر‌های تجسمی فجر، ۷ اثر انتخاب شده، و به این رویداد هنری راه یافتند.

آثار راه‌یافته به بخش رقابتی فیلم‌های مستند هنر‌های تجسمی فجر شانزدهم، هفته آینده در موزه هنر‌های معاصر تهران به نمایش درمی‌آیند.

گفتنی است که بخش فیلم‌های مستند هنر‌های تجسمی جشنواره فجر شانزدهم، به نمایش مستند‌های مرتبط با هنر، هنرمند، مفاهیم و مسائل عرصه هنر‌های تجسمی و... اختصاص دارد و فیلم «من هنرمند نیستم» بعنوان تنها نماینده سازمان صداوسیما به این بخش جشنواره راه یافته و شش فیلم مابقی نیز از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند می‌باشند.

خلاصه داستان فیلم ۲۶ دقیقه‌ای «من هنرمند نیستم» این است که: مجید عباسی، هنرمندیست که به ارتباط نزدیک مردم و هنرمند معتقد است، او سعی دارد به واسطه قدرت هنر، روستای پدری اش را دوباره به روز‌های پرشور و نشاط گذشته اش برگرداند و اتفاقاتی که در این میان پیش می‌آید.

برچسب ها: فیلم فجر ، اراک
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.