نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی:

مردم قدرت واقعی و پشتوانه اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند

سعید جلیلی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی، قدرت واقعی خود را از مردم گرفته و به پشتوانه آنان بوده که بعد از ۴۵ سال علاوه بر مقاومت به پیشرفت‌های قابل توجهی دست یافته است.

سعید جلیلی نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی امروز در همایش بزرگ انتخابات که در تالار وحدت شهرداری مهاباد برگزار شد، گفت: در جای جای کشور عزیزمان شخصیت‌ها و چهره‌های ارزشمند بودند که حول محور اتقلاب و آرمان‌های نظام ایستاده و برای حفظ آن تلاش می‌کنند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به اهداف خود نظیر استقلال، آزادی و پیشرفت دست یافته، اضافه کرد: طی ۱۰۰ سال گذشته قدرت‌های جهان برای این سرزمین تصمیم گرفته و هر منطقه را به قدرتی واگذار می‌کردند.

نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: مردم ما هوشیار هستند و می‌دانند همان دشمنانی که برای مردم ما اشک تمساح می‌ریختند، بمباران شیمیایی سردشت، ترور‌های نخبگان و شدید‌ترین تحریم را علیه مردم اعمال کردند.

وی افزود: زمانی که قدرت‌های صنعتی جهان از واگذاری کوچک‌ترین امکاناتی به ما امتناع می‌کردند، از قدرت جوانان و توانمندی‌های نخبگان ما بی خبر بودند که چگونه با همت و خودباوری به اوج قدرت علمی و نظامی دست خواهند یافت.

جلیلی با اشاره به اهمیت حضور در پای صندوق‌های رای، بیان کرد: انتخابات ۱۱ اسفند ماه امسال تنها انتخاب یک نماینده مجلس نیست و به عنوان یک راه برای پیمودن ادامه مسیر انقلاب اسلامی مطرح است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: در سایه انتخاب صحیح و مشارکت در عرصه‌های سیاسی است که می‌توان ضعف‌ها و کمبود‌ها را جبران و به آینده روشن امیدوار بود.

جلیلی با بیان اینکه جلسات ویژه روشنگری و اهمیت شرکت در انتخابات باید مرتب تشکیل شود، گفت: مردم باید به دقت برنامه و سخنان کاندیدا‌ها را بررسی و به مسایلی که مورد تاکید و دغدغه مردم است، توجه کنند.

وی افزود: پاسخ‌های کاندیدا‌ها به درخواست‌های مردم، راه حل و نحوه دنبال کردن مشکلات مردم جزو مواردی است که می‌توان به انتخاب فرد شایسته کمک کند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۲۵ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲
رو که نیست سنگ پای قزوینه