فرماندار ویژه دهلران:

نامزد‌های انتخابات مجلس در حوزه دهلران به ۱۸ نفر کاهش یافت

فرماندار ویژه دهلران گفت: بر اساس آخرین آمار ۱۸ نفر، کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه هستند

لطیف صادقی فرماندار ویژه دهلران گفت: از ۵۴ داوطلب ثبت نام شده در این حوزه انتخابیه در فرآیند‌های قبلی، در نهایت ۳۳ نفر تائید صلاحیت شدند.

وی افزود: از این تعداد داوطلب تائید صلاحیت شده تا کنون هفت نفر انصراف خود را اعلام و هشت نفر نیز حوزه انتخابیه خود را تغییر داده اند.

رئیس حوزه انتخابیه دهلران اظهار کرد: هم اکنون ۱۸ نفر در این حوزه انتخابیه نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند و در صحنه حضور دارند.

صادقی با اشاره به استقرار ۲۳۴ شعبه اخذ رای در این حوزه انتخابیه، یادآور شد: پنج هزار نفر عوامل اجرایی و دست اندرکاران انتخابات کار برگزاری انتخابات در این حوزه برعهده دارند.

فرماندار ویژه دهلران بر ضرورت مشارکت گسترده و باشکوه اقشار مختلف مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تاکید و اظهار کرد: با توجه به رصد و استقبال مردم از فضای انتخابات، با حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای شاهد خلق حماسه‌ای دیگر در استان و این حوزه انتخابیه خواهیم بود.

استان ایلام دارای ۲ حوزه انتخابیه ایلام و دهلران و سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

حوزه انتخابیه ایلام شامل شهرستان‌های ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، هلیلان، چوار، مهران و ملکشاهی و حوزه انتخابیه دهلران شامل شهرستان‌های دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره است.

منبع: ایرنا

برچسب ها: انتخابات ، حضور مردم
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.