استاندار ایلام:

بستر لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه در ایلام فراهم است

استاندار ایلام با بیان اینکه شرایط و بستر لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه در استان فراهم شده است، گفت: مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت سالم محور و اساس برگزاری انتخابات در استان است.

حسن بهرام نیا استاندار ایلام در جلسه توجیهی انتخابات مجلس شورای اسلامی با دستگاه‌های نظارتی، اظهار کرد: همواره قدردان سربازان عرصه امنیت در لباس بی‌نام و نشان و جان بر کف امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.

استاندار ایلام یادآور شد: بستر و شرایط لازم در استان برای برگزاری انتخابات حول محور فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اساس چهار محور مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت سالم با نصب العین قرار دادن این چهار محور از سوی هیئت‌های اجرایی فراهم شده است.

وی با بیان اینکه تسهیل گری لازم را برای آغاز رسمی تبلیغات نامزد‌های انتخابات در سوم اسفند ماه انجام شده است، تصریح کرد: اساس و برنامه‌ها قانون مداری و رعایت قانون است.

استاندار ایلام ابراز کرد: اشراف به قانون و مسائل قومیتی استان را داریم و آیند است که یک تعامل بسیار خوب را با نامزد‌های انتخاباتی تجربه کنیم.

وی بیان کرد: صدا و سیما کار ویژه‌ای صورت گرفت که نامزد‌های انتخابات برنامه‌های خود را در دید مردم قرار می‌دهند و امروز مردم به برنامه‌ها رای می‌دهند و امید است که نامزد‌های انتخاباتی با بیان برنامه، خود را در معرض انتخاب مردم قرار دهند.

دبیر ستاد انتخابات استان ایلام شامگاه دوشنبه در جلسه توجیهی انتخابات مجلس شورای اسلامی با دستگاه‌های نظارتی، اظهار کرد: از بامداد پنجشنبه تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به مدت یک هفته آغاز می‌شود.

فرشید زرگوش ابراز کرد: در این ایام نامزد‌های انتخاباتی ملزم به رعایت قانون و یک سری الزامات هستند که باید حتما مورد توجه کاندیدا‌های انتخابات قرار گیرد.

منبع: ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.