پروژه انتقال آب سرانی در ردیف بودجه ۱۴۰۳ قرار گرفت

استاندار خراسان شمالی گفت: براساس گزارش وزارت نیرو پروژه انتقال آب سرانی به استان که توانسته بود مجوز ماده ۲۳ را اخذ کند، در ردیف بودجه ۱۴۰۳ قرار گرفت.

 استاندار خراسان شمالی در جلسه شورای اداری استان گفت: اجرای این طرح در توسعه و آبادانی استان تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

محمدرضا حسین نژاد افزود: براساس منویات رهبر معظم انقلاب مدیران در راستای جهاد تبیین، اقدامات انجام شده را به اطلاع مردم برسانند.

استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه در ایام دهه فجر ۱۷ هزار میلیارد تومان پروژه شامل ۹۰۰ پروژه افتتاح و ۱۰۰ پروژه کلنگ زنی در راستای توسعه زیرساخت‌های استان انجام شد، گفت: علاج بخشی سد بیدواز در دولت سیزدهم با اختصاص ۱۸۰ میلیارد تومان اعتبار افتتاح شد و سد گلمندره با ۶۰۰ میلیارد اعتبار از برکات سفر مقام معظم رهبری به استان، آماده آبگیری شد.

حسین نژاد افزایش ضریب نفوذ صد درصدی بهره مندی از گاز، بهره مندی تمام استان از اینترنت پرسرعت و بستر فیبر نوری تا چند ماه آینده، افزایش ساخت فضا‌های آموزشی، راه اندازی واحد‌های تولیدی و شهرک صنعتی، توفیق در ارتقای شاخص‌های آسفالت راه روستایی و... را از دیگر اقدامات موثر در استان برشمرد.

استاندار خراسان شمالی گفت: ۲۴ هزار واحد مسکن در استان در حال ساخت است که به زودی ۲ هزار واحد افتتاح خواهد شد.

حسین نژاد با اشاره به دو شهرستان تازه تاسیس که باعث پیشرفت استان و این شهرستان‌ها خواهد شد، تاکید کرد: ادارات در این شهرستان‌ها به سرعت مستقر شود.

استاندار خراسان شمالی با اشاره به سفر پیش روی استاندار آخال ترکمنستان، گفت: توسعه مراودات، با کشور ترکمنستان در این سفر پیگیری خواهد شد.

نماینده، ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: برای تقویت و پایداری و ایستادگی در برابر نظام استکباری باید نظام دینی تقویت شود و این تقویت با انتخابات اتفاق خواهد افتاد.
حجت الاسلام والمسلمین نوری افزود: ۱۱ اسفند ماه با مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رای، روز سربلندی تمام مردم و به ویژه مجریان و دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات خواهد بود.

نماینده، ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد در شورای اداری استان، گفت: انتخابات پر شور و حداکثری باعث تقویت و حفظ نظام جمهوری اسلامی می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات استان درشورای اداری استان گفت: برای تسهیل در دسترسی رای دهندگان به شعب اخذ رای، تعداد شعب نسبت به دوره گذشته ۸۶ شعبه افزایش داشته است و هیچ نقطه‌ی جمعیتی و دارای سکنه در استان، بدون شعبه اخذ رای نخواهد بود.

حسن ناهیدی با عنوان اینکه همه زیرساخت‌ها برای برگزاری انتخاباتی پرشور در استان فراهم است، افزود: سه کانال تلویزیونی برای معرفی نامزد‌های سه حوزه انتخابیه، فرصتی برای نامزد‌ها ایجاد کرده تا بتوانند بهتر برنامه‌ها و اقدامات خود را اعلان کنند و مردم نیز با شناخت بهتر انتخاب کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان انتخابات را موجب اقتدار نظام در حوزه بین اللملی و تقویت نظام عنوان کرد و گفت: شاید انتخابات انفرادی باشد، اما آثار آن جمعی است و اهداف نظام در خارج از مرز‌ها را محقق می‌کند.

برچسب ها: آب ، استاندار
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.