مدیرعامل پست: سال آینده ۱۰ هزار صندوق پستی هوشمند وارد عرصه می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی پست اعلام کرد: برای سال آینده هدف گذاری کردیم که ۱۰ درصد از توزیع خودمان را در صندوق‌های پستی هوشمند قرار دهیم.

مدیرعامل شرکت ملی پست اعلام کرد که برای سال آینده هدف گذاری کردیم که ۱۰ درصد از توزیع خودمان را در صندوق‌های پستی هوشمند قرار دهیم، که هم باعث کاهش ترافیک می‌شود و هم دقت و سرعت ما را بالا می‌برد.

محمود لیایی در نمایشگاه رسانه‌های ایران با حضور در غرفه ایسنا درباره آخرین وضعیت صندوق‌های پستی هوشمند در کشور اظهار کرد: ما کار جدیدی را آغاز کردیم به نام لاکر‌های پستی هوشمند که چند ساعت گذشته از جلسه آن خارج شدم و انشاالله سال آینده ما ۱۰ هزار صندوق پستی هوشمند را وارد عرصه پستی می‌کنیم. 

وی افزود: برنامه‌ریزی ما این است که در بعضی ادارات دولتی این موضوع را شروع کنیم. همچنین جلسه‌ای را با سازمان امور استخدامی با معاون رئیس جمهور داریم و پیش‌نویس بخش نامه‌ای تهیه شده که تمامی اداره‌های دولتی و نهاد‌ها و کارمندان وزارت‌خانه‌ها موظف می‌شوند که در مبادی ورودیشان صندوق‌های پستی هوشمند نصب کنند و تمامی ارسال و دریافت مرسولات آن دستگاه توسط این صندوق‌ها انجام می‌شود و دیگر نامه رسان‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی مجاز نخواهند بود وارد آن اداره شوند. 

لیایی در ادامه تشریح کرد: برای سال آینده هدف‌گذاری کردیم ۱۰ درصد از توزیع خودمان را در صندوق‌های پستی هوشمند قرار دهیم که هم باعث کاهش ترافیک می‌شود و هم دقت و سرعت ما را بالا می‌برد. الان شرکت ملی پست تقریبا ۱۹ صندوق پستی هوشمند دارد و انشاالله برای سال آینده برنامه هزار تا صندوق پستی هوشمند را داریم. 

منبع: ایسنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار