افتتاح ۲ مجموعه فرهنگی رسانه‌ای خوزستان با حضور مدیر نهضت

مدیر مرکز هنری رسانه‌ای نهضت در جریان سفر به خوزستان، ضمن شرکت در نشست‌های تخصصی با حضور مدیران ارشد استانی و فعالان فرهنگی و رسانه‌ای، استودیو مسجد و شبکه رسانه‌ای منیر را افتتاح کرد.

جلسه هم‌اندیشی مدیر مرکز نهضت و مدیر شبکه دو با فعالان رسانه‌ای، گروه‌های سرود و آیینی خوزستان، دوشنبه ۳۰ بهمن ماه برگزار شد.

صادق روشن مدیر نهضت در این مراسم و جمع فعالان رسانه و سرود شهر اهواز بر تلاش هرچه بیشتر برای تقویت فعالیت‌های فرهنگی و رسانه‌ای تاکید و اظهار کرد: مدیران و فعالان این حوزه سهم بسزایی در در ارتقاء سطح سواد رسانه‌ای دارند.

او خواستار اهتمام جدی فعالان رسانه‌ای و مدیران این حوزه نسبت به افزایش سطح سواد رسانه‌ای جامعه شد و افزود: سرود از جمله بستر‌های مهم انتقال مفاهیم است که باید بیش از این‌ها به آن بها داد.

در این جلسه حامد با مروت‌نژاد مدیر شبکه دو سیما هم طی سخنانی نقش مهم و اساسی مدیران و فعالان فرهنگی و رسانه‌ای در ارتقاء سطح سواد رسانه‌ای را ضرورتی انکار ناپذیر دانست و گفت: برای تحقق اهداف این حوزه نباید متکی به ساختار‌های اداری باشیم، بلکه لازم است کار جهادی را در اولویت قرار دهیم.

در ادامه این جلسه مدیران و فعالان فرهنگی و حوزه سرود به ارائه نقطه نظر و دیدگاه‌های خود پرداختند و در انتها، شبکه رسانه‌ای منیر که به تولید محتوای مذهبی می‌پردازد فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

صادق روشن همچنین در نشستی دیگر با حضور معاون استاندار و مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان، مدیران کل تبلیغات و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مدیر مرکز بسیج رسانه استان، معاون سیمای مرکز خوزستان، معاون فرهنگی شرکت ملی نفت و مدیر رسانه سازمان تبلیغات حضور یافت و به تبادل نظر پیرامون مباحث مختلف فرهنگی و رسانه‌ای پرداخت.

دیدار و گفتگو با گروه‌های تولید محتوای رسانه‌ای استان، اصحاب رسانه، مدیران گروه‌های سرود، بازدید از شبکه النخیل و مجموعه آب و آیینه و افتتاح استودیو مسجد، از دیگر برنامه‌های سفر کاری مدیر مرکز نهضت در خوزستان بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.