معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری؛

برآیند انتخابات باید منجر به وحدت و همدلی شود

حسین‌میرزایی گفت: برآیند انتخابات در کشور باید منجر به وحدت، همدلی، وفاق، آرامش و رفاه شود و در این راستا حرکت کند.

محسن حسین‌میرزایی در نشست با جمعی از بانوان طلبه و مبلغ این استان با هدف هم‌اندیشی در خصوص برگزاری یک انتخابات حداکثری و پرشور، گفت: هشت هزار و ۵۰۰ نفر شامل هیات‌های اجرایی، نظارت و معتمدین شعب، نمایندگان فرماندار، نیرو‌های پشتیبانی و نظامی و امنیتی برای برگزاری انتخابات ۱۱ اسفند در چهارمحال و بختیاری مشارکت دارند همچنین برای این دور از انتخابات ۷۹۱ شعبه اخذ رای شهری، روستایی، سیار و ثابت در استان تامین و جانمایی شده است.

وی افزود: برای اخذ رای از مردم عزیزی که در مناطق سخت‌گذر ساکن هستند نیز بالگرد پیش‌بینی شده است.

رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تا این لحظه ۱۵۶ نامزد برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان در گردونه رقابت حضور دارند و امکان تغییر در تعداد این نامزد‌ها وجود دارد، اضافه کرد: به طور میانگین برای کسب هر یک از چهار کرسی نمایندگی مجلس استان حدود ۴۰ نفر با یکدیگر رقابت می‌کنند.


بیشتر بخوانید


حسین‌میرزایی با اشاره به تشکیل ۲۹ هیات اجرایی در استان، بیان داشت: معتمدین مردم در هیات‌های اجرایی حضور دارند و این نشان می‌دهد مردم در برگزاری انتخابات نقش مهم و پررنگی دارند.

وی با اشاره به آغاز تبلیغات مجلس خبرگان رهبری از ۲۵ بهمن، یادآور شد: زمان تبلیغات نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز از سوم اسفند آغاز می‌شود و توصیه می‌شود تمام افراد دخیل در برگزاری انتخابات با رعایت اصل بی‌طرفی و عمل به مُرّ قانون، برای حضور پرشور مردم اعتمادآفرینی کنند.

حسین میرزایی با بیان اینکه ستاد انتخابات استان از یک سال پیش فعالیت خود را آغاز کرد و تاکنون مطابق با جدول زمانبندی امور را پیگیری کرده است، بیان داشت: آمادگی کامل برای برگزاری یک انتخابات پرشور مبتنی بر چهار راهبرد رهبر معظم انقلاب مبنی بر سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت در استان ایجاد شده است.

وی افزود: در طول یک سال اخیر جلسات متعددی با حضور اقشار و گروه‌های مختلف مردمی برگزار شده و امید می‌رود با حضور همه آحاد و اقشار جامعه برگزاری یک انتخابات پرشور و حداکثری در استان را شاهد باشیم.

حسین میرزایی با تاکید بر اینکه باید برآیند انتخابات در استان به وحدت، همدلی، وفاق، آرامش و رفاه منتج شود، تصریح کرد: در این میان هر تخلفی که مشاهده شود با حساسیت لازم پیگیری و رصد می‌شود تا خدشه‌ای به سلامت انتخابات وارد نشود.

وی افزود: مشارکت حداکثری مردم منجر به باز تولید قدرت نرم در مقابل جنگ ترکیبی دشمن می‌شود و رشد و تعالی جامعه را به همراه دارد.

حسین‌میرزایی خطاب با بانوان طلبه و مبلغ حاضر در این نشست، گفت: از هر نظر و اقدام خلاقانه و ابتکاری که سبب تهییج و ترغیب مردم به شرکت در انتخابات شود استقبال می‌کنیم.

وی ادامه داد: انتخابات دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی و دوره ششم مجلس خبرگان روز ۱۱ اسفندماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.