بادامکی: پنجره مان با تایید وکیل رادوشوویچ باز می شود / از اوسمار تا آخرین لحظه حمایت می کنیم

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت پرداخت مالیات رادوشوویچ و سرمربیگری اوسمار توضیحاتی را بیان کرد.

حسین بادامکی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره پرداخت مالیات رادوشوویچ اظهار کرد: همانطور که اطلاع دارید این مشکل از چند وقت پیش برای باشگاه پیش آمده است. پیگیری مدیریت باشگاه تا روز گذشته ادامه داشت و علی رغم تلاشی که کردیم و ضمانت‌هایی که به اداره مالیات دادیم و به وکیل رادوشویچ دادیم، اما مورد قبول واقع نشد و امروز مبلغ مورد نظر که اداره مالیات برای ما مشخص کرده بود به حساب اداره مالیات واریز شد و مفاصا حساب مالیاتی برای وکیلش ارسال شد.

بادامکی درباره اینکه مبلغ مالیات رادوشوویچ چقدر بوده است، گفت: مبلغ ۱۰ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان مبلغ مالیات رادوشوویچ بوده است. تقریبا ۹۰۰ هزار دلار مبلغ قرارداد این گلر بوده است که مالیات  هم جرایم داشت.  ضمن اینکه سال مالیاتی سال گذشته مشخص شده است که امسال چقدر به مبلغ قراردادش مالیات خورده است. دوستان تلاش کردند و اداره مالیات هم در این جریان کمک کرد و ما این مبلغ را پرداخت کردیم.

او درباره اینکه همین مبلغ قرارداد ۹۰۰ هزار دلاری نمی‌توانست به رشد و توسعه فوتبالمان کمک کند، گفت: دوستانی که قرارداد بستند باید بیایند و پاسخگو باشند. به هر حال یک قراردادی چندین سال پیش منعقد شده و اکنون گریبانگیر تیم پرسپولیس شده است. در قرارداد رادوشوویچ قید شده بود که مالیاتش برعهده باشگاه پرسپولیس است.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه نبیل باهویی قرار است جدا شود، مالیاتش برعهده باشگاه هست، گفت: مالیات بازیکنان خارجی را معمولا باشگاه پرداخت می‌کند و اینطور نیست که خارجی‌ها مثل داخلی‌ها خودشان مالیات را پرداخت کنند. البته اکنون سازمان لیگ پرداخت مالیات خارجی‌ها از سوی باشگاه‌ها را ممنوع کرده است و بازیکنان خارجی هم باید  مالیاتشان را خودشان بدهند.

بادامکی تصریح کرد: متاسفانه از این قرارداد‌ها و پرونده‌ها در باشگاه پرسپولیس زیاد بوده است و آن‌ها را باشگاه تقبل کرده است با تمام مشکلات اقتصادی  و منابع مالی محدودی که هست و این مبالغ پرداخت شد. این مبلغی که به رادوشوویچ پرداخت شد می‌توانست صرف هزینه‌های باشگاه، زیر ساخت‌ها و تیم‌های پایه شود و حتی بخشی از مبلغ قرارداد بازیکنان فعلی را می‌دادیم، اما متاسفانه از این نوع قرارداد‌ها در سال‌های گذشته زیاد وجود دارد.

او درباره اینکه به تازگی مالیات برانکو داده شد، گفت: بله، باید یکسری حقایق هم بگوییم. از روزی که من به باشگاه پرسپولیس آمدم مشکلات زیاد بوده است. ضمن اینکه بدهی‌های دیگری هم هست. فکر می‌کنم مدیری در پرسپولیس نتوانسته برنامه ریزی برای آینده اش کند. هر موقع مدیری آمده و دچار روزمرگی بوده است.  این مشکل  وجود داشته که همیشه وقتی مدیر عوض می‌شود، مدیر بعدی باید بیاید و قرارداد‌ها و دیونی که  نسبت به باشگاه هست را پرداخت کند.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره اظهارات درویش مبنی بر اینکه بدهی ۷ میلیاردی مدیر قبلی باشگاه تبدیل به ۱۵۰ میلیارد تومان شده است، گفت: یک قرارداد برای تبلیغات محیطی دور استادیوم  بوده  که این انجام نشده است.  خیلی جالب بوده است که این قرارداد از سال  ۹۸ تاکنون این قدر بهش جریمه خورده  و بند‌هایی در قرارداد بوده   که به این مبلغ رسیده است. فقط ضربه اش را هواداران پرسپولیس می‌خورند که واقعا این همه حرص و جوش و دوندگی که انجام می‌شود تا یک پرونده بسته شود. ما مفاصا حساب را روز‌های قبل هم برای وکیل رادوشوویچ فرستادیم، اما نمی‌دانم چه مشکلی وجود داشت که وکیلش این را قبول ندارد و همه را برگشت زد و حالا روز گذشته این اتفاق افتاد. ان شا الله  تا امروز موافقتشان را اعلام کنند.

او درباره اینکه در روز‌های گذشته چکی از طرف اسپانسر باشگاه به اداره مالیات باشگاه پرسپولیس داده بود و به خاطر همین وکیل رادوشوویچ قبول نکرده است، گفت: به هر حال این موضوع داخلی است و اداره مالیات نامه رسمی داده است و ما از خودمان نامه ندادیم. اداره مالیات به طور رسمی نامه زده که این دروازه بان هیچ دیون و بدهی ندارد، اما شاید در داخل ایران افرادی باشند که سنگ برای باشگاه انداختند. ما ضمانت در اداره مالیات گذاشتیم و آنجا این کار را نمی‌کند که بخواهد بدون ضمانت، نامه‌ای به باشگاه بدهد. اداره مالیات مراحلی دارد که باید انجام بدهیم.

بادامکی درباره اینکه پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس چه زمانی باز می‌شود، گفت: باید وکیل رادوشوویچ  اوکی به فیفا بدهد تا پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز شود.   مسئول روابط بین الملل ما دارد با وکیل این گلر صحبت می‌کند که تایید کند و به فیفا بگوید که مشکل حل شد.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه  قرارداد بازیکنان جدید در روز باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی ثبت می‌شود، گفت: بله، قطعا اگر پنجره باز شود برای کارت itc اورنوف و عبدالکریم حسن باید اقدام کنیم که اگر زودتر بیاید می‌توانیم قراردادشان را ثبت کنیم. عیسی آل کثیر و ابوالفضل بابایی که از لیگ داخلی جذب شدند مشکلی ندارند.

او درباره اینکه در صورت ثبت قرارداد بازیکنان جدید، آن‌ها می‌توانند بازی کنند، بله، خدا را شکر شرایط تمرینی آن‌ها خوب است و همه با انگیزه دارند تمرین می‌کنند و تنها مشکلمان باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی است. امیدوارم پنجره باز شود تا بتوانیم با تمام قوا به مصاف تیم تراکتور برویم.

بادامکی درباره حمایت از اوسمار سرمربی پرسپولیس تا چه زمانی هست، گفت: اوسمار سرمربی تیم ما است و تا آخرین لحظه از او حمایت می‌کنیم. من از نزدیک تمرینات تیم را مشاهده کردم  و بازخوردی که از بازیکنان دیدم من فکر می‌کنم شرایط تیم خیلی خوب است و تنها مشکل ما این است که بازیکنانی که به ما اضافه شدند بتوانند بازی کنند تیم ما کامل خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
اهالی بره ره
۱۳:۴۷ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
اینطور که ایشان فرمودند آدم خیال می کند پرسپولیس ارث پدریش میباشد .
آخرین اخبار