معرفی نفرات برتر جشنواره رسانه‌ای ابوذر در هرمزگان

در مراسمی نفرات برتر ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در هرمزگان معرفی شدند.

در بخش گزارش ویدئویی این جشنواره حنانه بنجوری از معاونت خبر صداوسیمای مرکز خلیج فارس رتبه نخست را از آن خود کرد و حسین اژد‌هایی مقام دوم را بخود اختصاص داد.

در این بخش فرهاد شرف پور نیز از خبرگزاری ایرنا و میثم میرزاده از تسنیم به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم را بدست آوردند.

علی ستاری از روزنامه دریای اندیشه هم در بخش تیتر رتبه نخست را بخود اختصاص داد.

در بخش تیتر مریم خیاطی و جاسم نعمت نیا نیز از معاونت خبر صداوسیمای مرکز خلیج فارس به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.

گزارش خبری اسماعیل زارعی رتبه نخست را بخود اختصاص داد و سمانه کمالی از هفته نامه هرمزگان من، و سمیه اسپید از خبرگزاری هرمز رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند.

گزارش تحقیقی تحلیلی فاطمه بیاتی هم از خبرگزاری مهر اول شد و راضیه سالاری از روزنامه دریای اندیشه و مریم منصف از دریا نیوز به ترتیب رتبه دوم و سوم را بدست آوردند.

در بخش مصاحبه زینب شکوه از خبرگزاری هرمز رتبه نخست را از آن خود کرد و سید ابراهیم کوخردی از بستک و یعقوب رستمی از روزنامه دریا رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند.

یادداشت و سر مقاله مجید یوسفی از خبرگزاری برنا رتبه نخست را بدست آورد و عبدالسلام جمالی و حامد علینژاد از خبرگزاری بسیج رتبه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در بخش عکاسی محمد رسول مرادی و راضیه پودات از خبرگزاری تسنیم و عماد یگانه دوست از فارس رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

رئیس سازمان بسیج رسانه هرمزگان گفت: بیش از ۴۳۰ اثر در محور‌های شعار سال، جهاد تبیین، مقابله با آسیب‌های اجتماعی، دستاورد‌های انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه اقدام، مکتب شهید سلیمانی، امید و نشاط آفرینی به دبیرخانه این جشنواره فرستاده شد.

سرهنگ دوم پاسدار محمد رسول جلالی افزود: ۳۰ اثر در بخش‌های گزارش‌های تحقیقی تحلیلی، خبری، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن گرافی، عکس، کلیپ و گزارش ویدئویی، فیلم مستند و پادکست در این جشنواره به عنوان برگزیده انتخاب شد.

وی گفت: نفرات اول هر بخش این جشنواره به مرحله کشوری هشتمین جشنواره سراسری رسانه‌ای ابوذر راه می‌یابند.

دبیر جشنواره گفت: جشنواره ملی نیز نیمه دوم اسفند در استان خوزستان برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در این مراسم گفت: اصحاب رسانه چشمان تیز بین و نقطه اتکایی برای بیان درد‌های مردم هستند.

سردار اباذر سالاری افزود: ما در آستانه یک رویداد بزرگ یعنی انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قرار داریم که با همت شما اصحاب رسانه که همیشه پای صحنه بودید، حماسه دیگری رقم خواهد خورد و حضور باشکوه مردم می‌تواند نقطه عطفی برای ایران قوی باشد.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.