در همه محلات تهران ظرفیت ورزشی ایجاد می‌شود

شهردار پایتخت گفت: در تلاشیم تا در همه محلات ظرفیت‌های لازم برای ورزش‌های خاص و ورزش‌هایی که اشتیاق به آن‌ها بیشتر است را فراهم کنیم.

اختتامیه دومین دوره رقابت‌های قهرمان شهر و نخستین دوره مسابقات کلانشهر‌ها عصر امروز با حضور وزیر ورزش، شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری در مجموعه ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد.

علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسیاری از ظرفیت‌های ورزشی که در تهران وجود دارد متعلق به مجموعه مدیریت شهری است و باز هم به همین میزان اکتفا نمی‌کنیم و به دنبال این هستیم که در همه محلات ظرفیت‌های لازم برای ورزش‌های خاص و ورزش‌هایی که اشتیاق به آن‌ها بیشتراست را فراهم کنیم. همچنین دنبال می‌کنیم تا پایه ۳ مجموعه ورزشی بزرگ را در شهر تهران بگذاریم و در کنار آن کار دیگری که دولت انجام می‌دهد ایجاد یک ورزشگاه بزرگ ملی و فراملی در بخشی از تهران است تا بتوانیم ظرفیت‌های ورزشی تهران را افزایش دهیم. 

وی افزود: باید دست به دست هم دهیم تا هم توسعه کمی و هم توسعه کیفی و تنوع فعالیت‌ها را داشته باشیم تا این ظرفیت عظیم خفته در متن جامعه را به عرصه و سطوح ملی و بین المللی بکشانیم و در سطح محلات خروجی و حاصل کار‌های ما در سلامت و نشاط و هویت بخشی و تعلق منطقه‌ای نمود داشته باشد و در سطح ملی شاهد شناخت استعداد‌ها و قهرمانان ملی و جهانی باشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۵۵ ۰۳ اسفند ۱۴۰۲
اولویت استفاده از استخرها باید مسنا باشن بقیه برن ورزش‌های زمینی بکنن چون مسنا فقط ورزش شنا میتونن بکنن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۵۴ ۰۳ اسفند ۱۴۰۲
تنها ورزشی که مسنا میتونن بکنن شناست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۳۰ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
ما مسنا استخر میخوایم
آخرین اخبار