مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام:

چرداول یکی از مناطق سبز ایلام از لحاظ توسعه گازرسانی است

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: چرداول یکی از مناطق سبز ایلام از لحاظ توسعه گازرسانی است.

محمود کشاورز مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید شرکت گاز شهرستان چرداول گفت: شهرستان چرداول دارای ۴ شهر و ۷۹ روستا می‌باشد که تمامی آن‌ها از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه همکاران باید در زمینه حفظ، نگهداری، توسعه تاسیسات، پایداری شبکه‌های گاز و منابع انسانی به منظور ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف این منطقه برنامه ریزی دقیقی داشته باشند، اظهار داشت: انتظار می‌رود در جهت ترویج فرهنگ استفاده صحیح و ایمن از گاز طبیعی در راستای رعایت الگوی مصرف توجه ویژه‌ای در این شهرستان صورت پذیرد.

کشاورز با اشاره به اینکه شرکت گاز همواره خدمات گازرسانی را به روستائیان مدنظر قرار داده و تلاشگران عرصه صنعت گاز با زحمات شبانه روزی خود مسیر توسعه را فراهم کرده‌اند، تصریح کرد: توجه به جامعه روستایی و خدمت رسانی به آن‌ها باعث توسعه همه جانبه می‌شود که در این زمینه شرکت گاز استان قدم‌های قابل قبولی برداشته که برای جامعه هدف قابل لمس است.

همچنین فرماندار چرداول گفت: در دولت سیزدهم توجه ویژه‌ای به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته روستایی این شهرستان شده که خوشبختانه هم اکنون تمامی مناطق شهری و روستایی این منطقه از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

علی محمدی با اشاره به اینکه با گازرسانی به مناطق کمتر توسعه یافته، رضایت عمومی مردم فراهم شده است، افزود: شرکت گاز استان در ایام اربعین با برپایی موکب و پذیرایی از زائران اربعین خوب درخشید و انتظار می‌رود که این خدمات استمرار داشته باشد.

در پایان این مراسم از زحمات و تلاش‌های  قهرمان کرمی تقدیر و  روح اله باقری به عنوان سرپرست ناحیه گاز شهرستان چرداول منصوب شد.

برچسب ها: گازرسانی ، شرکت گاز
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.