استاندار تهران خبر داد؛

کاهش نرخ بیکاری از ۵.۶ به ۴.۳ درصد

علیرضا فخاری از کاهش نرخ بیکاری از ۵.۶ به ۴.۳ درصد خبر داد و گفت: بصیرت از ویژگی‌های مهم کارگران کشور است.

علیرضا فخاری استاندار تهران، در همایش بصیرتی مدیران و کارگران بسیجی اداری اظهار داشت: این جلسه در جمع عزیزان جامعه کارگری است که در خط مقدم جهاد برای استقلال و عزت کشور قرار دارند.

وی ادامه داد: تدبیر و تبیین مسائل کلی کشور به واسطه اراده قاعده جمعیت انقلابی و پرسشگر شکل می‌گیرد، باید تلاش کنیم اختلافات سلیقگی خود را کنار گذاشته و متحد شویم و دشمن را ناامید کنیم.

استاندار تهران عنوان کرد: همکاران در شرکت گاز تلاش کردند تا مردم احساس سرما و کمبود نکنند و خدا را شاکریم به این عقبه مطمئن و قاعده جمعیتی که هر نفر یک امت است و نشان داده که در دنیا با یَد واحد بودن می‌توان از همه سختی‌ها عبور کرد. 

فخاری سپس گفت: در دشمن شناسی هم باید ید طولایی داشته باشیم و این به درک صحیح ما از زمان و موضوع برمی‌گردد که به فرموده رهبر انقلاب انتخابات مهم‌ترین مسئله کشور است، مهم‌ترین عامل اتحاد ملت است.

وی افزود: نرخ بیکاری از ۵/۶ به ۴/۳ درصد کاهش پیدا کرد و نشان از اراده دولت برای سرمایه گذاری بر مراکزی است که بیشترین اشتغال را ایجاد کنند.

استاندار تهران در مورد انتخاب اصلح گفت: اصلاح از طریق انتخاب اصلح است؛ اگر اصلح انتخاب شد می‌تواند اصلاح کند، مردم هم برای حفظ جریان در صحنه باید کنار هم باشند و بتوانند آن را اصلاح کنند.

فخاری بیان کرد: آنچه که شما امروز تلاش می‌کنید به عنوان جهاد خاموش از بین رفتنی نیست، این انقلاب یک انقلاب فرهنگی و اعتقادی است؛ بنابراین صحنه جهاد صرف تفنگ نیست بلکه صحنه جنگ تفکر و تدبر در مراکز علمی و پژوهشی باید صورت بپذیرد.

وی تاکید کرد: با بصیرت بودن از ویژگی کارگران ما است، چون اعتقاد داریم همه ما برای ارزش نهایی که منجر به ایجاد حکومت شایسته اسلامی می‌شود، باید سهم داشته باشیم. این خلوص نیت و اراده قوی، این تلاش وافر برای استقلال و عزت بخشی برای هر موقعیت از سر پنجه کارگران بیرون می‌آید.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار