حضور مردم باعث ایجاد قدرت و توسعه کشور می‌شود

فرمانده سپاه چابهار گفت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای یعنی پشتیبانی از نظام و کشور است و وقتی مردم در رأی‌گیری حضور دارند؛ یعنی به این نظام اعتقاد داشته و پشتیبان کشورشان هستند برای همین حضور مردم باعث ایجاد قدرت و توسعه کشور می‌شود.


خدا رحم سارانی  اظهارکرد: یکی از مولفه‌های دموکراسی در جهان برگزاری انتخابات است که الحمدلله این مساله از بدو شروع انقلاب در کشور ما به‌صورت کاملاً سالم در حال برگزاری است که نشان‌دهنده توجه به نظر مردم در اداره کشور است.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران نشان دادند که بصیرت و ولایت‌پذیری دارند، خاطرنشان کرد: همان‌گونه که مردم در زمان‌های حساس برای این نظام و انقلاب حضور همه‌جانبه داشته‌اند و حتی جان خود را تقدیم کرده‌اند در روزهای آتی نیز ان‌شاءالله مردم پای صندوق‌های رأی حضور گسترده‌ای خواهند داشت.

فرمانده سپاه چابهار گفت: با توجه به میزان مشارکت مردم چابهار در دوره‌های گذشته به امید خدا امسال هم مشارکت در انتخابات بالا خواهد بود.

وی با بیان اینکه دشمن پی‌درپی به دنبال کاهش حضور مردم در انتخابات است، تصریح کرد: اینکه دشمن در حال دشمنی با صندوق رأی در کشور ما هست نشان‌دهنده لزوم حضور همه‌جانبه مردم در مساله انتخابات است چرا که در صورت کاهش مشارکت قطعاً دشمن سود خواهد برد و ضرر آن نصیب ملت و کشور ایران خواهد شد.

سرهنگ سارانی با اشاره به اینکه باید با حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح آینده کشور را تضمین کرد، خاطرنشان کرد: در انتخابات پیشرو نمایندگان مجلس و خبرگان رهبری تعیین می‌شود و باید دقت داشت تا افراد صالح وارد قوه مقننه کشور شود چرا که تصمیمات این افراد قوانین کشور را تعیین می‌کند.

وی با بیان اینکه سیستم انتخاباتی کشور ما شفاف‌ترین و درست‌ترین سیستم انتخاباتی است، اظهار کرد: اگر توجه بکنید در منطقه هیچ کشوری سیستم انتخاباتی آن مانند سیستم انتخابات کشور ما سالم نیست و این یعنی تصمیم‌گیری در کشور بر مبنای نظر مردم است و امکان هیچ‌گونه تقلب و یا فسادی در انتخابات وجود ندارد.

فرمانده سپاه چابهار افزود: دشمن با هزینه میلیارد دلاری به دنبال کاهش حضور مردم است چرا که آنها توسعه و امنیت را برای ایران نمی‌خواهند.

وی با بیان اینکه مشارکت در جنوب سیستان و بلوچستان بویژه شهرستان چابهار در دوره های پیشین بالا بوده است، اظهار کرد: مردم بصیر بلوچستان ان‌شاالله مانند دوره‌های گذشته حضور پرشوری در انتخابات خواهند داشت.

برچسب ها: انتخابات ۱۴۰۲ ، سپاه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار