واکنش سرپرست تراکتور به درگیری خلیل زاده با خبرنگاران

سعید مظفری زاده سرپرست تیم فوتبال تراکتور به درگیری شجاع خلیل زاده با تعدادی از خبرنگاران واکنش نشان داد.

سعید مظفری‌زاده سرپرست تیم فوتبال تراکتور پس از درگیری شجاع خلیل‌زاده با تعدادی از خبرنگاران در میکسدزون، پس از شکست ۲ بر صفر تراکتور مقابل پرسپولیس اظهار کرد: بعد از این بازی سخت که نتیجه را واگذار کردیم، خبرنگاری بخواهد نظرش را به مخاطبانش دیکته کند؟، شان خبرنگاری بالاتر از این‌ها است که این اتفاقات بیفتد.

او ادامه داد: خواهشم از رسانه‌ها این است که موقعیت‌ها را رعایت کنند. اینجا راجع به این بازی صحبت کنند و بعدا سر فرصت درباره تیم ملی سوال بپرسند. نباید نظر خودمان را به مردم دیکته کنیم و باید اجازه دهیم بازیکن نظرش را بگوید. شاید نظر همه یکسان نباشد و بگذاریم مردم قضاوت کنند و این تنش‌ها به وجود نیاید.

مظفری زاده گفت: وقتی از این بازی سخت بیرون می‌آییم و صحبت را به سمت تیم ملی می‌بریم و آن‌جا هم نتیجه دلخواه نبوده که در نهایت این سوالات خاص باعث این اتفاقات می‌شود.

سرپرست تراکتور اضافه کرد: خبرنگاران را مقصر نمی‌دانم اما باید شان متقابل رعایت شود. موقعیت بازیکن را لحاظ کنید و هر سوالی را جای خودش بپرسید. هم احترام‌ها حفظ می‌شود، هم مخاطب می‌تواند جواب سوالاتش را بگیرد و هم رسانه می‌تواند رسالتش را انجام دهد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار