آسفالت و روکش آسفالت بیش از ٢۵۶ کیلومتر از راه‌های آذربایجان‌غربی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت: با تلاش راهداران، امسال بیش از ٢۵۶ کیلومتر از محور‌های ارتباطی استان آسفالت و روکش آسفالت شده است.

ایرج دست نشان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت: در سفر استاندار به شهرستان‌های مختلف استان مصوب شد، بیش از ۴۴٨ کیلومتر از محور‌های ارتباطی استان آسفالت و روکش آسفالت شود که امسال بیش از ٢۵۶ کیلومتر از محور‌های ارتباطی استان آسفالت  و روکش آسفالت شده است.

وی اضافه کرد: به ترتیب شهرستان‌های ارومیه با بیش از ١٠٩ کیلومتر، پلدشت با ٩۶ کیلومتر، میاندوآب با ۶٠ کیلومتر، تکاب با ٣۶ کیلومتر و پیرانشهر با بیش از ٢٢ کیلومتر بیشترین آمار مصوب شده برای آسفالت یا روکش آسفالت محور‌های ارتباطی را به خود اختصاص دادند.

دست نشان در خصوص طرح‌های در حال اجرا هم تصریح کرد: درحال حاضر بیش از ١٢٠ کیلومتر از مصوبات سفر استاندار درحال اجرا بوده و امید است به همت راهداران به زودی به بهره برداری برسد.

وی با اشاره به تحقق ۵٧ درصدی مصوبات سفر استاندار آذربایجان‌غربی در حوزه نگهداری راه‌ها، افزود: طرح‌های مصوب شده در حوزه نگهداری حریم درشهرستان‌های تکاب، چایپاره، شاهیندژ، ماکو و نقده به طور کامل اجرا شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی اضافه کرد: ادامه طرح‌های مصوب شده به ترتیب در شهرستان‌های اشنویه با ٩٠ درصد، پیرانشهر با ٨٩ درصد، خوی با ٧٨ درصد، بوکان با ۶٣ درصد و در ارومیه با ۵٨ درصد بیشترین پیشرفت فیزیکی را داشته است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.