استاندار هرمزگان:

 حضور موثر مردم در انتخابات، تقویت‌کننده میدان و دیپلماسی است

 استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه شرکت در انتخابات یک وظیفه است گفت: حضور موثر و گسترده مردم در انتخابات، تقویت‌کننده میدان و دیپلماسی است.

مهدی دوستی در همایش مدیریت محلی و مشارکت سیاسی، در جمع دهیاران و بخشداران استان افزود: حضور مردم در میدان انتخابات بسیار حائز اهمیت است و برهمین مبنا مشارکت حداکثری مدنظر است.

وی گفت: مخالفان حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو با ایجاد دهها شبکه و رسانه و هزاران ساعت تولید محتوا و با تمام توان به دنبال کاهش میزان حضور مردم در انتخابات هستند اما سوال این است اگر حضور مردم اهمیتی ندارد؛ چرا این بنگاه‌های رسانه‌ای و جبهه دشمن با تمام توان به دنبال کاهش مشارکت مردم هستند.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان افزود: انتخابات و مشارکت حداکثری در این عرصه سیاسی، همواره موافقان و مخالفان زیادی داشته و باید با بصیرت به این مسئله نگاه شود، باید بدانیم چه افرادی و با چه انگیزه‌ای مخالف حضور مردم در صحنه انتخابات هستند تا در مرحله بعد بتوانیم تصمیم بهتری بگیریم.

دوستی گفت: مخالفان حضور مردم در انتخابات اجتماع دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله منافقان، تجزیه طلبان و خانواده فراری پهلوی که دارایی ملت را به یغما برده‌اند، هستند که تکلیف و سابقه آنان به طور کامل مشخص است.

وی  افزود: حفظ جمهوری اسلامی ایران که برای آن خون‌ ده ها هزار شهید از بهترین فرزندان این سرزمین ریخته شده، بسیار مهم است، در سیره امامین انقلاب مبحث انتخابات و مشارکت حداکثری، جمهوریت و اسلامیت نظام وابسته به رای و مشارکت و انتخاب مردم است.

دوستی ادامه داد: حضور در انتخابات در تمام ابعاد حائز اهمیت است، به ویژه در حوزه خارجی که بیشتر کشورهای همسایه ما دارای تنش و درگیری هستند و ایران اسلامی در آرامش و امنیت قرار دارد، مشارکت حداکثری هم به عرصه میدان و هم به عرصه دیپلماسی کمک می کند با دستان بازتر برای استحکام کشور تلاش کنند.

استاندار هرمزگان گفت: مشارکت در انتخابات صرفا یک حق نیست بلکه یک وظیفه است که به واسطه آن افراد اصلح برای قانون گذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین انتخاب و به کشور خدمت می‌کنند.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران به واسطه حضور همیشگی مردم در تمام مراحل جلو رفته و به درختی تنومند تبدیل شده و برای ادامه موفقیت‌ها نیازمند حضور و همراهی مردم است.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری یازدهم اسفند ماه امسال برگزار می شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.